PUBG emülator düşük FPS sorunu

Jilet

Hectopat
Yer
Niğde / Merkez
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA 5 Very High'da bile 80 90FPS alan laptopum PUBG'nin Emülatorunde çok kararsız FPS'ler sergiliyor. Sabit 60FPS alamıyor, tüm ayarları en yükseğe alıp denedim en düşüğe aldım denedim sildim yükledim ne yapsam düzelmedi. Oyunda hafif bir kasıntı var, oyun oynayış kalitemi çok düşürüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kare hızı ayarını en yüksek yapıp, diğer ayarları düşük seviye yapabilirsin. Bu ayar yanlış hatırlamıyorsam FPS değerini artırıyor. Yani düşük seviyede oyun sabit 30 FPS ile çalışıyor. Aşırı ayarlarda 60 FPS çalışıyor. Emülatör olduğu için daha üstünü sağlayamıyor. Ayrıca sistem fark etmeksizin, oyun bazı yerlerde 35-45 FPS arasına düşebiliyor. Bu sorun ise tamamen emülatörden kaynaklanıyor. Sizin yapabileceğini pek bir şey yok. Mobil oyunlar emülatör ile çalışırken böyle performans sorunları yaşanacaktır.

Screenshot_3.png

Kare hızı ayarını en yüksek yapıp, diğer ayarları düşük seviye yapabilirsin. Bu ayar yanlış hatırlamıyorsam FPS değerini artırıyor. Yani düşük seviyede oyun sabit 30 FPS ile çalışıyor. Aşırı ayarlarda 60 FPS çalışıyor. Emülatör olduğu için daha üstünü sağlayamıyor. Ayrıca sistem fark etmeksizin, oyun bazı yerlerde 35-45 FPS arasına düşebiliyor. Bu sorun ise tamamen emülatörden kaynaklanıyor. Sizin yapabileceğini pek bir şey yok. Mobil oyunlar emülatör ile çalışırken böyle performans sorunları yaşanacaktır.

Eki Görüntüle 590167

En sonda üstad.
Eğer Tencent Gaming Buddy'den indirdiysen uygulamanın ayarlar kısmından bilgisayarına göre ayarları değiştirmen lazım YouTube'da bayağı bir videoları var.

Bilgisayara göre ayarlı zaten.

Geri
Yukarı