PUBG Emulator beyaz ekran hatası

• Konuyu başlatan HaenT
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 3B

HaenT

Picopat
Daha fazla  
Bütün motorları denedim, hepsinde beyaz ekran oldu, ne yapacağımı bilmiyorum, yardım istiyorum.

Hocam, sistem nedir? Sanallaştırma açık mı?

Hocam, düşük ayarlarda deneyin. Sanallaştırma destekliyor. BIOS üzerinden açabilirsiniz. Bunun BIOS sistemini tam olarak bilmiyorum. Fakat CPU Configuration altında Virtual Technology olması gerekir.

Hocam, Del, ESC, F2 tuşları olabilir. PC'ye göre değişir.

Bu videodaki linkten indirin beta sürümü sorun ortadan kalkabilir, normal gameloop kasıyor dandik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam, Del, Esc, F2 tuşları olabilir. PC'ye göre değişir.
Bilgisayar açılırken yapıyoruz dimi?
Bu videodaki linkten indirin beta sürümü sorun ortadan kalkabilir, normal gameloop kasıyor dandik.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tencent Gaming Buddy'nin linkini atar mısınız bulamadım.

Abi daha oyunu açamıyorum sen bana 90 fps diyorsun.

Son düzenleme:
Hocam, düşük ayarlarda deneyin. Sanallaştırma destekliyor. BIOS üzerinden açabilirsiniz. Bunun BIOS sistemini tam olarak bilmiyorum. Fakat CPU Configuration altında Virtual Technology olması gerekir.
Dediğiniz zımbırtıyı BİOS'dan yaptım. Şimdi oldu mu diye deneyeceğim.
Hangi motora geçeyim?
Hala beyaz ekran var @Attacksaw ın çözümünü deneyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı