PUBG Ev Geç Yüklenme Sorunu

baskahmet

Kilopat
Arkadaşlar oyunda aldığım FPS sistemime göre tatmin edici fakat uçaktan ilk yere düştüğümde evler yüklenmiyor, FPS 0'a düşüyor ve ağ sorunu deyip kalıyor öyle. Bazen 10 dakikaya kadar çıkıyor bu süre. Evlerin yüklenmesini nasıl sağlayabilirim? Kodu falan var mı?
  • Pentium G3250
  • R7 250 2 GB DDR5 DX12
  • 4 GB 1333 MHz RAM

Arkadaşlar sadece RAM yükselt demeyin çünkü bu sorun 8 GB RAM'de de oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sadece RAM yükselt demeyin çünkü bu sorun 8 GB RAM'de de oluyor.
Öncelikle belirteyim, 8 GB bu oyun için alt limit. En az 8 GB RAM şart yani.
Bu şekilde de aynı sorun var ise, HDD'nin yavaş olmasından kaynaklanabilir.
Ağ ile ilgili bir sorun olduğunu sanmıyorum. İlk atlama kısmında HDD ve RAM kullanımına bakın.

Hocam evler yüklenmeden oyun çok kasıyor,fakat evler yüklendikten sonra yağ gibi akıyor.
Uçaktan atlayıp yere indiğimde RAM kullanımı aşırı değil 3 GB civarında hiç 4'e yaklaşmadı.
HDD'ye nerden bakıcam anlamadım.

Hocam evler yüklenmeden oyun çok kasıyor,fakat evler yüklendikten sonra yağ gibi akıyor.
Uçaktan atlayıp yere indiğimde RAM kullanımı aşırı değil 3 GB civarında hiç 4'e yaklaşmadı.
HDD'ye nerden bakıcam anlamadım.
Rami 8 gb yapsan nasıl 7 gb kullanıma çıktığını görürsün. Hdd 7200 rpm ise idealdir 5400 rpm ise bu sorunu yaşarsınız.

Herkesin klasik sorunu bu. Sorun yok bende de aynı çok arada yapıyor. Sisteminin güçlü olması lazım sanırım onun yaşanmaması için :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı