PUBG ''F" Tuşu Yerden Malzeme Almıyor

Rhysmt

Decapat
Arkadaşlar, bugün gelen güncelleme ile birlikte "F tuşu araç kullanırken, kapı açar kapatırken çalışıyor, ancak yerdeki nesneleri alırken bir işe yaramıyor. Klavye ayarlarını sıfırladım ancak yine bir şey değişmedi.
Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben buldum ama size nasıl gösterim bulamadım bir resim atmaya çalışıcam anlarsanız
Kontorllerden tuş atama yöneticisinden kutuyu ve el işaretini öndeki artı kurtarma butonun üstüne koyun sürükleyin kaydet diyip çıkın . Sadece f tuşu ilk baştaki malzemeyi alıyor ama g h tuşları yok. F tuşu da görünmüyor ama basınca alıyor . Bir deneyin en iyi çözüm bu şimdilik
Güncelleme geldi düzeldi arkadaşlar sorun kalmadı
Öğrenirsem paylaşacağım arkadaşlar,oyunda muhabbet ettiğim bir kaç kişi kontrollerden yapıldığını söyledi. Ne yazık ki mikrofonları kötüydü tam anlayamadım.
Güncelleme geldi düzeltildi
Ben buldum ama size nasıl gösterim bulamadım bir resim atmaya çalışıcam anlarsanız.
Kontorllerden tuş atama yöneticisinden kutuyu ve el işaretini öndeki artı kurtarma butonun üstüne koyun sürükleyin kaydet deyip çıkın. Sadece F tuşu ilk baştaki malzemeyi alıyor ama g h tuşları yok. F tuşu da görünmüyor ama basınca alıyor. Bir deneyin en iyi çözüm bu şimdilik.
Güncelleme geldi düzeldi arkadaşlar sorun kalmadı.

Güncelleme geldi düzeltildi.

Neye güncelleme geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı