PUBG FPS Düşüşü Sorunu

dispoLL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistem sıcaklıklarımdan dolayı mı bilmiyorum ama aniden FPS düşmesi yiyorum sadece PUBG oynayan biriyim. Soğutma için kule tipi soğutucu önerir misiniz ihtiyacım var mı sizce yardım edebilirseniz sevinirim. Kasam Phanteks P300 önü kapalı olduğu için de ısınıyor olabilir ve middle bir kasa içi dar biraz. Fan olarak önde 2,1 eksoz üsttede 1 fan var. Ara sıra hemen soğusun diye ön kapağını çıkarıyorum bu bir sorun teşkil eder mi 1 saat açık dursa toz vs açısından?

Termal macun olarak ilk montajda CoolerMaster MasterGel Pro Termal Macun kullandım. Sistem daha yeni 1.5 ay ancak olmuştur.

Sistem özelliklerim:
Şu an arkada 2-3 saatlik oynamadan sonra sistem sıcaklıklarımı aşağıya bırakıyorum. Bana bu değerler biraz yüksek geldi sizce nasıl?

0A6DCC45-9C04-4309-8034-F4361B3CA3B5.png

Şimdi arkadaşın dediği sistem 2600 lu ben de 1300x ve 1060 6gb var donma kasma yaşamıyorum bu sanırsam 2000 serisindeki sıcaklık değerlerine çok yüksek ben enfazla 61 i görüyor onun dışında yok yani 2 on 2 üstte 1 egzoz fanı mevcut fps ise 80 120 arası oyun ayarları yüksek de hepsi sadece gölge orta da ve yeşillik çok düşükse işleme ölçeği 100 de gayet iyi oynaniyor

Şimdi arkadaşın dediği sistem 2600 lu ben de 1300x ve 1060 6gb var donma kasma yaşamıyorum bu sanırsam 2000 serisindeki sıcaklık değerlerine çok yüksek ben enfazla 61 i görüyor onun dışında yok yani 2 on 2 üstte 1 egzoz fanı mevcut fps ise 80 120 arası oyun ayarları yüksek de hepsi sadece gölge orta da ve yeşillik çok düşükse işleme ölçeği 100 de gayet iyi oynaniyor
Ayarlar benim de öyle fakat bu anormalliği anlamıyorum durduk yere fps 1 e düşmez bide 10 sn sürüyo kendini toparlaması anlayamadım pek sorunu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
burda var kardesım burdan ıncele bak bakalım dakıka 5:50 de de gosterıyor bastan sona kadar ızle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı