PUBG FPS düşüşü

Arkadaşlar, sistemi ilk aldığımızda ilk 1-2 hafta PUBG’de 130-140’larda dolaşıyordu, FPS çok nadir 90-100’lere düşüyordu. Şimdi ise 90-100 aralarında dolaşıyor genellikle. Bu FPS düşüşü neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sistemi ilk aldığımızda ilk 1-2 hafta PUBG’de 130-140’larda dolaşıyordu, FPS çok nadir 90-100’lere düşüyordu. Şimdi ise 90-100 aralarında dolaşıyor genellikle. Bu FPS düşüşü neden olabilir?
Yaz geldi sıcaklar arttı alakası olabilir, yada ısınınca FPS düşebilir.
Bende yeni sistem topladım acaba düşüyormu ki diye korkuyorum, bende de var aynı korku.

1 ay’a yakın oldu.Ama sistem 2.el olduğu için 9 ay felan olmuş alalı.
İlk sahibi iyi bakım yapmamış, temizlememiş ise kesinlikle temizleyin. Hele o 9 ay boyunca her gün oynadıysa ve temizlemediyse kasanın içi kirlidir. Bu arada çok ses geliyor mu kasadan oyun oynarken? Yani kulaklıksızken sizi rahatsız ediyor mu?

Galax rtx 2060
ryzen 5 2600
xpg 8x2 ram
İlk sahibi iyi bakım yapmamış, temizlememiş ise kesinlikle temizleyin. Hele o 9 ay boyunca her gün oynadıysa ve temizlemediyse kasanın içi kirlidir. Bu arada çok ses geliyor mu kasadan oyun oynarken? Yani kulaklıksızken sizi rahatsız ediyor mu?
Çok nadir ediyor.Bir keresinde çok ses çıkarmıştı ama şuan normal.

Ayarlarla hiç oynamadığım halde bazen tam ekran pencere moduna geçtiği oluyordu. Bunun dışında sistemi ne zaman aldın bilmiyorum ama botların oyuna geldiği dönemde ise bu da FPS'e etki etti. PUBG'de çevrede oyuncu varsa FPS bundan etkileniyor, çevrede hep bir şekilde bot olduğu için onun da etkisi olabilir. Bunun dışında Sanhok gibi haritaların yenilenmesi de performansa etki etmiş olabilir. Birkaç aydır oynamadığım için çok kesin bir şey diyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı