PUBG gereksiz Ghost banı

Niyeyse ben şans eseri aynı odaya düşmeye imkan veremiyorum.
Gerçi, PUBG eskisi gibi çok oynanmıyor ve bekleme süreleri uzun, belki olabilir.
Birden fazla öldürmediğin sürece bence ban yemezsin, yesen de itiraz edebilirsin.
Ben oynayışını bilmesem de Mithrain'i birden fazla öldürebileceğini sanmıyorum zaten. :)

Ranked modda ve normal modda gelmesi imkansız gibi bir şey ghostlamadan ama yeni gelen harita modunda sadece 1 harita var ve eşleştirme sistemi yok gibi bir şey bu yüzden sanırım.

1. yayıncıların kendine özel streamer Mode'ları var ve bu açıkken diğer partnerler hariç kimse real nicknamelerini göremez.
2. eğer alenen yayını izlediğin belli değil ise tek klipte ban yemezsin. En az 2 defa karşılaşman gerekir.
3. bu insanlar bu işi yıllardır yapıyor ve artık karşısındaki oyuncunun oynayışından Ghost olup olmadığını anlayabilecek seviyedeler.

Eğer sen bunları nereden biliyorsun diye soracak olursanız PUBG partneri bir yayıncının moderatörüyüm. İyi forumlar.

Anladım o zaman kafaya takmadan oynamak en iyisi haksız yere böyle bir alıcağımı da zannetmiyorum. Dediğim gibi zaten direk ölüyorum aynı oyuna düştüğümüzde :D . Sona falan kalırız şimdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı