PUBG gereksiz Ghost banı

Alparslanemre

Decapat
Merhaba arkadaşlar PUBG oynuyorum ve mithrain adlı yayıncı ile aynı oyuna düşebiliyoruz ara sıra, yaklaşık 5 kere oldu ikimizde taego girdiğimiz için ve aynı saatlerde oynadığımız için büyük ihtimal. Nickimde normal ismim emre diye. Yayıncılar tüm türkleri genelde Ghost sanıyor ve banlatıyor SS alıp. Ben ghostlamasam bile böyle bir şeyden ban yemem mümkün mü? Aynı oyuna düştüğümde direk kalabalık yerlere atlayıp bilerek ölüyorum :). Nickimi yabancı falan mi yapsam bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar PUBG oynuyorum ve mithrain adlı yayıncı ile aynı oyuna düşebiliyoruz ara sıra, yaklaşık 5 kere oldu ikimizde taego girdiğimiz için ve aynı saatlerde oynadığımız için büyük ihtimal. Nickimde normal ismim emre diye. Yayıncılar tüm türkleri genelde Ghost sanıyor ve banlatıyor SS alıp. Ben ghostlamasam bile böyle bir şeyden ban yemem mümkün mü? Aynı oyuna düştüğümde direk kalabalık yerlere atlayıp bilerek ölüyorum :). Nickimi yabancı falan mi yapsam bilemedim.
Yayıncıya bulaşmamaya ne dersiniz?

Birden fazla defa karşı karşıya gelmişsiniz demek ki. Tek seferlik video kaydı olsa ondan bir şey çıkmazdı.

Aynı odaya düştüğünü nereden biliyor?

Sağ üsten kill Feed'den gözüküyor ismi.

Sağ üsten kill Feed'den gözüküyor ismi.

Yani artık adam yayındaysa ben maç atarken maç bulduğunda bakıyorum yayına Alt Tab'a alıp aynı oyunda olduğumuzu anlarsam direk ölüyorum sıkıntı çıkmasın diye sanırım farklı mod girmek en iyisi olacak :)
ayrıca oyunun eşleştirme sistemi o kadar kötü ki 30 level olan ben her öldüğümde 500 level adamlara ölüyorum daha 1 kere 400 level altı adam görmedim :) . İstesemde ghostlasamda öldüremem diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Niyeyse ben şans eseri aynı odaya düşmeye imkan veremiyorum.
Gerçi, PUBG eskisi gibi çok oynanmıyor ve bekleme süreleri uzun, belki olabilir.
Birden fazla öldürmediğin sürece bence ban yemezsin, yesen de itiraz edebilirsin.
Ben oynayışını bilmesem de Mithrain'i birden fazla öldürebileceğini sanmıyorum zaten. :)

1. yayıncıların kendine özel streamer Mode'ları var ve bu açıkken diğer partnerler hariç kimse real nicknamelerini göremez.
2. eğer alenen yayını izlediğin belli değil ise tek klipte ban yemezsin. En az 2 defa karşılaşman gerekir.
3. bu insanlar bu işi yıllardır yapıyor ve artık karşısındaki oyuncunun oynayışından Ghost olup olmadığını anlayabilecek seviyedeler.

Eğer sen bunları nereden biliyorsun diye soracak olursanız PUBG partneri bir yayıncının moderatörüyüm. İyi forumlar.

Geri
Yukarı