PUBG girerken Crash Hatası

Rajuen

Hectopat
Henüz dün bilgisayarımın montajını yaptım. i7-8700, MSI GTX 1080, 16 GB RAM'li güncel bir sistem.
Tüm driverları eksiksiz kurdum ve güncelledim. PUBG yüklediğimde ilk açtığımda sorunsuz çalıştı 1-2 el oynayıp kapattım. Daha sonra CS, LoL denedim onlar da sorunsuz çalışıyor. Tekrar PUBG girmeye çalıştığımda ilk bir yazı çıkan ekran geliyor daha sonra direkt önce siyah ekran sonra masaüstüne atıp Crash Reporter hatası alıyorum. İnternette araştırdığım bütün yöntemleri denedim oyunu tekrar silip kurdum. Oyun dosyalarını doğruladım güvenlik duvarı antivirüsü kapattım ve internette yazan bir 10-12 yöntemi denedim sanırım ama başarılı olamadım. Diğer aynı sorunu yaşayan arkadaşların çoğu oyun esnasında bu hatayı aldığını yazmış ben daha oyuna girince 2. ekranda atıyor. Yardımlarınızı bekliyorum aşağıda da Process Monitorla oluşturduğum Logfile mevcut. @Recep Baltaş
Vay arkadaş kimsenin bir fikri yok mu bu konuyla alakalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı