PUBG "Crash Report" Hatası

ayberkeren

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar;

Arkadaşlar bilgisayarımda klasik bir gün gibi PUBG girmeyi düşünüyordum. Bilgisayarımı açtım ardından PUBG 12 GB bir güncellemesi mevcuttu. Bende güncellemenin ortasında bilgisayarın kapatmak zorunda kaldım. Bilgisayarı tekrar açtım. Ancak tekrar steam üzerinden güncellemeyi yapmaya çalıştığımda bilgisayardan PUBG tamamen silinmiş Steam benden 17 GB bir güncelleme yapmamı istiyordu. Bende yaptım normal bir hatadır diye düşündüm. Ancak oyunu açtığımda hiçbir şekilde açamıyorum oyunu silip tekrar yükledim, dosya bütünlüğünü doğrula vesayre hemen hemen tüm yolları denedim.
Bunun hatası nedir bilen yaşayan veya çözümünü bulan herhangi bir kullanıcı hatanın çözümünü yazarsa çok sevinirim.

İstediğiniz her türlü soruya cevap verebilirim.

battleye.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var pazartesi bilgisayarı aldım ve kurdum hala oynayamıyorum. bilen biri lütfen yardımcı olsun. Dosyaları doğruladım bu arada.

Burada destek bekleyen tek kişi sen değilsin. Öncelikle bunun bilincinde olmanda fayda var.

Adım adım gidelim.
  • Tekrar oyunun dosya bütünlüğünü doğrula.
  • Uyumluluk modu ayarı yaptıysan kaldır.
  • Windows güncelleştirmelerinin hepsinin yüklü olduğundan emin ol.
  • Komut satırını Yönetici olarak çalıştır ve şu komutu çalıştır: DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
  • Avast'ı kaldır.

Öncelikle yaptığım şeyden dolayı özür dilerim. Recep abi verdiğin her çözüm yolunu sakin kafa ile teker teker uyguladım. Ancak olmadı ingilizce bilen bir insan değilim. Aşağıda bıraktığım screenshotta sürekli her kodun sonunda aynı cümleyi söylüyordu bildiğin başka bir yöntem var mı?

Gerekirse TeamViewer gibi yollardan da yardımcı olabilirsiniz.

@Recep Baltaş
Adsz.png

Öncelikle yaptığım şeyden dolayı özür dilerim. Recep abi verdiğin her çözüm yolunu sakin kafa ile teker teker uyguladım. Ancak olmadı ingilizce bilen bir insan değilim. Aşağıda bıraktığım screenshotta sürekli her kodun sonunda aynı cümleyi söylüyordu bildiğin başka bir yöntem var mı?

Gerekirse TeamViewer gibi yollardan da yardımcı olabilirsiniz.

@Recep Baltaş
Adsz.png

Bu yazıların da ne anlama geldiğinden hiçbir fikrim olmadığından ister istemez doğru yazıyorum ancak işe yarıyor mu bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı