PUBG Giriş ekranında donma problemi 06092019

Serkan Kaya

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veri giriş destek uzmanı
Bugün arkadaşlarla Erangel haritasında oynuyorduk. Oyun sonunda lobiye dönmek istediğimde, hata verdi ve oyunu görev yöneticisinden kapatıp tekrar açmak durumunda kaldım. Tekrar açmayı denediğimde, paylaştığım ekran görüntüsündeki giriş ekranında kalıyor. Ayarlar seçeneği ekranda olmamasına rağmen, mouse ile sağa sola tıkladığımda açılıyor çözünürlük değişimi v.s her şeyi yapabiliyorum. Lobiyi baştan yükle seçeneği de mevcut fakat tıkladığımda işe yaramıyor. Bilgisayarı yeniden başlattım. Oyun dosyalarını doğruladım fakat anlamsız bir şekilde lobi ekranı gelmiyor. Benzer hatayı alan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Pubg ekranı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı problem bugün bende de var düzeldi mi acaba senin ki ?
Bende sorun çözüldü hocam ilk önce modem resetleyip dns değiştirdim sorunum çözüldü.
Modemi resetlemeden değiştirmeyin yoksa aynı sorunla karşılaşıyorsunuz ilk önce modem resetleyin daha sonra dns değiştirin.Umarım yardımcı olurum.
DNS:8.8.8.8-8.8.4.4

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı