PUBG - GTA5 için en ucuz sistem

En iyi seçenek RX 570
371101
maliyet 100 lira kadar artıyor. ama değer diyorsanız zorlamaya çalışırım bu sistemi.

İmzadaki sistemle orta ayarlarda 75 fps'i rahat görebiliyorum ayrıca 1080p çözünürlükte

Ama xeon x3440 yerine x3480 daha iyi olur. Anakart O.C destekliyorsa x3440 da alabilirsin.

H310M Anakart, i3-8100 İşlemci ve DDR4 8GB 2400MHZ ram iyi olur gibi. Yanına da şu anki piyasaya ve bütçenize göre RX570 iyi gider.

Hocam hangi şehirdesin?

pendikte açacağım hocam. dükkan gerçekten çok çok iyi yerde internet kafe için, ruhsat iskan badana boya her şey tamam. masalar borç alınacak, ayarlandı, sonra ödenecek. bir tek bilgisayarlar eksik. onun de sebebi bende 50 bin kadar var, makineler en az 60 tutuyor.

İmzadaki sistemle orta ayarlarda 75 fps'i rahat görebiliyorum ayrıca 1080p çözünürlükte

Ama xeon x3440 yerine x3480 daha iyi olur. Anakart O.C destekliyorsa x3440 da alabilirsin.

hocam ben de başta bu sistemi düşündüm ama 20 yıllık internet kafeci yakınım ile diğer arkadaşlar artık internet kafelerin sadece grupça oynanan oyunlardan para kazandırdığına ikna ettiler beni, bunun için de en az orta halli sistem kurmam gerekiyormuş.

H310M Anakart, i3-8100 İşlemci ve DDR4 8GB 2400MHZ ram iyi olur gibi. Yanına da şu anki piyasaya ve bütçenize göre RX570 iyi gider.

hocam bu sistemi zorlayabilirim ama bana neredeyse aynı fiyata gelip benim için 20 bilgisayarda 1 bilgisayar daha karlı olan amd 2200g/1200 ile a320 setine göre ne avantajları var söyleyebilir misiniz? amd sistemi ile 21 sistem toplanıyorsa intel sistemi ile 20 sistem toplanıyor. fark yok kadar az maddi anlamda ama intel amd arasındaki ayrımın ayrıntılarını bilmiyorum. mesela güç tüketimi az deniyordu eskiden intelin, şimdiyi bilmem. amd oyun performansı daha iyi denilirdi, bu da eski bilgi. güncel yorumları bilmiyorum.

listemin son hali bu,
371425

i3 8100'ün gücüne sadece Ryzen 5 2600 yetişebilir. Internet Cafe için önemli olan oyun performansı. 1. nesil Ryzen işlemcilerin hiçbirisi oyun performansında i3 8100'e rakip olamaz.
Not : Rami ya 2x4 yapın, ya da 2x8.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı