PUBG İçin 1000 TL Sistem Toplama

Bakıyorum da atıp tutmalar, yanlış yönlendirmeler havada uçuyor. Bana tam bütçenizi belirtirseniz istediğiniz PUBG bilgisayarını oluşturabilirim. Yakında bu tarz sistemler toplayıp satışa sunmayı planlıyorum. Herkes verdiği paranın hakkını veren bilgisayarlar alsın diye. :)
Kesinlikle, tam destek benden.

Merhaba arkadaşlar. Öğrenciyim ve 12 yaşındayım. Annem TÜGVA diye bir kursa gidersem 1000 TL bütçe veriyor. Nasıl bir sistem toplamalıyım? Amacım PUBG oynamak ve düşündüğüm parçalar şunlar:

• H110M PRO-VD anakart veya AMD Ryzen alırsam A320M
  • İntel Pentium G4560 İşlemci veya AMD Ryzen 3 1200
  • Bulabileceğim en ucuz 8 GB RAM
  • Babam kredi çekebilirse; GTX 1050Tİ. Olmazsa da elimde R7 240 2 GB var.

Ben de kararsız kaldım, sizce ne yapmalıyım?
954C5F76-81DC-4408-9660-1630BE56CCF6.jpeg
Ekran kartı olarak 300 TL ye bu işini fazlasıyla görecektir.

Gerek yok o paraları vermeye. GTX 750 alınıp OC yapılarak zaten o ayarda bir performans alınabiliyor. Boşuna fazladan 100-120 TL vermeye gerek yok bence. Hele ki bütçe kısıtlı ise.

Bakıyorum da atıp tutmalar, yanlış yönlendirmeler havada uçuyor. Bana tam bütçenizi belirtirseniz istediğiniz PUBG bilgisayarını oluşturabilirim. Yakında bu tarz sistemler toplayıp satışa sunmayı planlıyorum. Herkes verdiği paranın hakkını veren bilgisayarlar alsın diye. :)
120GB SSD var. Kasam her şeyim var . Bütçem 1000 TL

Merhaba arkadaşlar. Öğrenciyim ve 12 yaşındayım. Annem TÜGVA diye bir kursa gidersem 1000 TL bütçe veriyor. Nasıl bir sistem toplamalıyım? Amacım PUBG oynamak ve düşündüğüm parçalar şunlar:

• H110M PRO-VD anakart veya AMD Ryzen alırsam A320M
  • İntel Pentium G4560 İşlemci veya AMD Ryzen 3 1200
  • Bulabileceğim en ucuz 8 GB RAM
  • Babam kredi çekebilirse; GTX 1050Tİ. Olmazsa da elimde R7 240 2 GB var.

Ben de kararsız kaldım, sizce ne yapmalıyım?
Elindeki ekran kartını satıp ryzen bi sistem toplaman mantıklı olabilir ancak bu bütce ile 2. el piyasasına bir göz at :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı