PUBG için 2.500-3.500 TL arası Android tablet önerisi

Fd19039796

Centipat
Herkese merhaba. PUBG Mobile oynamak için 2.500-3500 arası Android tablet arıyorum. iPad önermenizi istemememin sebebi GameSir X1 cihazı ile oynayacağım. Beni en az 2-3 yıl götürecek bir şey olursa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba. PUBG Mobile oynamak için 2.500-3500 arası Android tablet arıyorum. iPad önermenizi istemememin sebebi gamesir X1 cihazı ile oynayacağım. Beni en az 2-3 yıl götürecek bir şey olursa çok sevinirim.

Matepad 10.4 kullanıyorum, çok memnunum. Ben de iki tablet arasında kalmıştım, bunu önerdiler. PUBG de iyi dediler. Ben PUBG oynamadım ama genel anlamda oyun, eğitim vb. memnun kaldım. Arayüzü çok iyi uygulama yüklemek sıkıntı olmadı Amazon App Store ve APK Pure uygulamalarını kurunca, Play Store'den farkı kalmıyor.
Matepad 10.4 kullanıyorum, çok memnunum. Ben de iki tablet arasında kalmıştım, bunu önerdiler. PUBG de iyi dediler. Ben PUBG oynamadım ama genel anlamda oyun, eğitim vb. memnun kaldım. Arayüzü çok iyi uygulama yüklemek sıkıntı olmadı Amazon App Store ve APK Pure uygulamalarını kurunca, Play Store'den farkı kalmıyor.
Fakat bütçe uygun kalıyor, o fiyata Android olarak s6lite ve matepad 10.4 gözüküyor, ipad var genelde.

Geri
Yukarı