PUBG için 5000 TL ikinci el sistem tavsiyesi

Benim de önerim kesinlikle Vatan'dan almaması. Araba fiyatına satılıyor parçalar.
Kardeşim Dolar zaten olmuş 5.20 kuruş sen de herhalde bekliyorsun ki çok ucuz şeyler satacaklardı. Herifler her şeyi garanti ile satıyorlar. Ve bi sıkıntı çıktı mı da direk ilgileniyorlar. Ordan burdan toplayarak bi sıkıntı çıktı mı da bilgisiyarı durmadan değiştirmek, parçalarını değiştirmek zorunda kalır. Gidip siteye mesaj atmayla kimse kimseyle ilgilenmez. Yukarda önerdiğin bilgisiyar zamanında 3.80 aldım 5400 gibi bi fiyat söylediler bana özellikler de şunlar:
  • Intel Core i5 7600K 3.80GHz
  • HDD: 256Gb 1TB Harddisk
  • MSI B259M BAZOOKA
  • Kingston 8GB Hyperx Fury Black DDR4 2133MHz CL14 PC RAM x2
  • MSI GTX 1060 GAMING X 6G
Bunlarla birlikte 75 Hz 24" monitör ve 6 fanlı kasa aldım. 5400 tuttu şu an piyasadaki tüm oyunları rahatlıkla kaldırıyor Full ayarlarda. PUBG Full ayarlar 100 FPS alıyorum ve ASUS GTX asla önermem çok sıkıntılı olduğunu duydum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sana tek önerim vatan bilgisiyar üzerinden alman. Çünkü kurulum olsun herhangi bi sıkıntı olsun teknik ekibi süper ben 5400 oradan pc topladım dolar 3.80 iken pc pubg 120 fps alıyor full ayarlarda kesinlikle önerim vatan bilgisiyar

Vatan mı? Boşa para kaybı arkadaşım. En pahalı satan yer Vatan. Kesinlikle Vatan'dan almayın!

Anakart, PSU ve HDD 2. el emanet etmem ben ama siz ikinci el istiyorsunuz napalım. Ayrıca çok risk var işin içinde.
Ekran kartı: 8GB ASUS GTX 1070 DUAL OC - Asus Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 593601399
İşlemci: Amd ryzen 7 1800x hic kullanilmadi - İşlemci ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 588067866
Anakart: GIGABYTE GA-AB350M-GAMING 3 AMD B350 Soket AM4 Ryzen DDR4 3200+ - Anakart ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 593456998
RAM: Corsaır 16gb (2x8)2400Mhz CL14 anakart - RAM Bellek ve Tüm Masaüstü Bilgisayar Parçaları sahibinden.com'da - 594989109
Bunlar toplam 4620 TL yapıyor.
HDD kesinlikle bana kalırsa 0 olmalı.
WD Blue SATA 1TB 7200Rpm 3.5'' HardDisk WD10EZEX - Nanokatalog
Toplam
4884 TL. Bütçeyi biraz daha arttırıp kendiniz bir kasa bulabilirsiniz 600W+ olacak şekilde. İşlemciyi yüksek tuttum ben. R5 2600X bulursanız onu da alabilirsiniz.

Kardeşim Dolar zaten olmuş 5.20 kuruş sende herhalde bekliyorsunki. çok ucuz şeyler satacaklardı herifler her şeyi garanti ile satıyorlar. ve bi sıkıntı çıktınmı da direk ilgileniyorlar. Ordan burdan topluyarak bi sıkıntı çıktınmıda bilgisiyarı durmadan değiştirmek parçalarını değiştirmek zorunda kalır. Gidip siteye mesaj atmayla kimse kimseyle ilgilenmez. yukarda önerdiğin bilgisiyar zamanında 3.80 aldım 5400 gibi bi fiyat söylediler bana özelliklerde şunlar
faster
_Intel core i5 7600K 3.80GHz
faster
_HDD:256Gb 1TB Harddisk
faster
MSI B259M BAZOOKA
faster
Kingston 8GB Hyperx Fury Black DDR4 2133MHz CL14 PC Ram x2
faster
MSI GTX 1060 GAMING X 6G
+ bunlara 75 hz monitör 24 inch monitör ve 6 fanlı kasa aldım 5400 tuttu şuan piyasadaki tüm oyunları rahatlıkla kaldırıyor full ayarlada pubg full ayarlar 100fps alıyorum. ve asus gtx asla önermem çok sıkıntılı olduğunu duydum.
Aşırı muhteşem kötü bir sistem toplamışsınız o zamanki 5400 TL'ye. Kesinlikle alınmamalı. Ayrıca anakart upgrade lazım bu sisteme. İşlemcide onunla beraber gidecek tabii ki. Aynı sistem başka sitelerden 4800 TL'ye toplanır belki de. Ayrıca bu sistem şu an için 6500 TL olmuştur. 6500 TL için en kötü sistem diyebilirim buna.

Cok iyi denk geldin bak :)
RX 480 Sapphire Nitro+, i5 6400, 8 GB RAM'li, ozel aldigim sessiz sogutuculu, kapakli ve camli istegine gore sade ya da isikli, sesli ya da sessiz olabilecek kasasi olan sistemimi tasinma nedeniyle satma karari verdim.
1.5 yil civari once toplamistim, temiz kullanildi. PUBG'de lowda istedigin performansi verir. Ben ultrada 60+ civarinda oynuyorum.
Hatta ekipmanlari da istersen 75 Hz'lik 1ms 24 inch monitor, 2. bir 17 inch monitor, Steelseries klavye, mouse, mousepad, Logitech G430 kulaklik,hoparlor vs. gibi ekipmalarida verebilirim.
Bugun, yarin duzgun bir sekilde sistemin ozelliklerini fotografini paylasacagim.
Ilgilenirsen yazabilirsin.
Sistemi 5000'e ekipmanlari 1800 TL'ye satiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı