İkinci El 4500-5000 TL Sistem Toplama

crymaN

Decapat
Arkadaşlar genelikle yayın yapıp oyun oynayacağım. Ona göre yardımcı olursanız sevinirim. 2. el istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
2.el bulunur varda ama önce ödeme sonra havale.dedikleri zaman sinir sistemini bozabilirler haberin olsun. ben o piyasaya hakimim ben bile cekiniyorum! satışta olanlar ya hatalı darbogazlı sistemler. yada 0 dan daha yüksek fiyata satılmak istenen ler adamı deli ederler.ne kadar aklıevvel varsa .o piyasada.enayileri 4 gözle bekliyorlar.satanlar akıllı olsa gam yemicem satanlarda aklı evvel. 4000.0 toplanan pc .5000tl fiyat cekmiş yorumlarda her kez takip. 300 indir alalım . şirket olmuş her kez. .
2 dakkada 5000tl kaptırırsın haberin olsun. sonra kargodan. televizyon cıkar. plazmada . degil ha tüplüsünden.

buyur bir örnek vericem bu sistemi.2500tl alırsın. sadece işlemcisi. 1400tl
ekran kartı 1060.6gb. 3500tl.. ne kadar güzel duruyor dimi? biraz evvel inceledigim pc oldugu için hatasının ne oldugunu öğrendim. görünürde hatası yok ama kullanınca anlaşııyor hatası.!

hatasının ne oldugunu tahmin eden varmı? bu temiz kalpli satıcı arkadaşımız..neden! 18.agustostan beri. satamadı bu güzel eşsiz güzel sistemini.? 🤔

Son düzenleme:
2.el bulunur varda ama önce ödeme sonra havale.dedikleri zaman sinir sistemini bozabilirler haberin olsun. ben o piyasaya hakimim ben bile cekiniyorum! satışta olanlar ya hatalı darbogazlı sistemler. yada 0 dan daha yüksek fiyata satılmak istenen ler adamı deli ederler.ne kadar aklıevvel varsa .o piyasada.enayileri 4 gözle bekliyorlar.satanlar akıllı olsa gam yemicem satanlarda aklı evvel. 4000.0 toplanan pc .5000tl fiyat cekmiş yorumlarda her kez takip. 300 indir alalım . şirket olmuş her kez. .
2 dakkada 5000tl kaptırırsın haberin olsun. sonra kargodan. televizyon cıkar. plazmada . degil ha tüplüsünden.

buyur bir örnek vericem bu sistemi.2500tl alırsın. sadece işlemcisi. 1400tl
ekran kartı 1060.6gb. 3500tl.. ne kadar güzel duruyor dimi? biraz evvel inceledigim pc oldugu için hatasının ne oldugunu öğrendim. görünürde hatası yok ama kullanınca anlaşııyor hatası.!

hatasının ne oldugunu tahmin eden varmı? bu temiz kalpli satıcı arkadaşımız..neden! 18.agustostan beri. satamadı bu güzel eşsiz güzel sistemini.? 🤔

Neden ? :D

bilmem 🤔 ama bu güzel sistemi alan şanslı kardeşimiz.! o nedeni o gün öğrenicek.😉 emin olabilirsin.👍 ama bir ip ucu vereyim.. baş harfi (d)!👈

Son düzenleme:
Kardeşim Allah'ını seversen söyle neden ?

Ben de onu alacaktım neden öyle dedin şimdi içime kurt düştü ?

vs yani kısaca fps kayıpları. ısınma sorunu. vs derken. kısaca . bu güzel sistemin satılamama nedeni darboğaz. .sorunu yaşıyor.! işlemcinin modeli. ramlar. yanlış kasa secimi. vs derken. uyumsuzluk sorunu cekiyor. türkcesi. darbogaz.sorunu.yaşıyor.😉

Arkadaşlar genelikle yayın yapıp oyun oynayacağım. Ona göre yardımcı olursanız sevinirim. 2. el istiyorum.
İsterseniz kendi sistemimi verebilirim. 4500 TL monitör dahil. 4000 kasa için.
İ3 8100
Galax GTX 1050 ti extrem Oc
Corsair 8gb 2400 MHz ram
1TB Seagate HDD
550 w güç kaynağı 85 plus sertifikalı (ismini unuttum)
Asus prime h310m-k anakart

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı