PUBG için dönüştürücü

polokral3846

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Telefon için USB to Micro USB alıp çoklayıcı ile mouse ve klavye takarsam PUBG'de falan kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu haksız rekabet olarak sayılıyor zaten bunu yapabileceğiniz programlar ise ücretli.

Bu haksız rekabet olarak sayılıyor zaten bunu yapabileceğiniz programlar ise ücretli.

Oyun otomatik olarak klavye mouse kullandığını algılıyor ve seni aynı şekilde oynayanlarla eşleştiriyor diye biliyorum, aynı şekilde pc'den oynayanlarla da eşleşiyosun. Bu şekildeyse hala haksız rekabet ortadan kalkar.

Oyun otomatik olarak klavye mouse kullandığını algılıyor ve seni aynı şekilde oynayanlarla eşleştiriyor diye biliyorum, aynı şekilde PC'den oynayanlarla da eşleşiyorsun. Bu şekildeyse hala haksız rekabet ortadan kalkar.

Nasıl yani ben mesela klavye mousemi telefona bağlasam oyun algılayıp ayarları kendisimi yapıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı