PUBG için en iyi emülatör hangisi?

Maalesef öyle bir şey yapamazsınız, kendiniz eğitim sahasında ya da eğlence parkına girip hassasiyet ayarlarınızı atışlar yaparak ayarlamalısınız.

Kendime göre hassasiyet ayarı buldum sayılır. Şu an tek sorunum oyunun 60 FPS'te sabit kalması ve düşman görüldü işareti atamamam. Hangi tuşla atılıyor acaba?

Kendime göre hassasiyet ayarı buldum sayılır. Şu an tek sorunum oyunun 60 FPS'te sabit kalması ve düşman görüldü işareti atamamam. Hangi tuşla atılıyor acaba?

60 FPS'te sabit kalmasının nedeni GameLoop'un motor ayarlarından ya da PUBG'nin ayarlarından 90 FPS'i seçmemeniz. Ve "düşman görüldü" işaretinin de tuşu yanlış bilmiyorsam F2 ya da F3 olmalı.

• GPU: 6600 XT.
  • CPU: 5600 X
  • RAM: 16 GB 3000MHz.

Sistemim böyle. En sorunsuz ve en kaliteli emülatör hangisidir? Arkadaşlarım mobilde PUBG oynuyor, onlara PC'den katılmak istiyorum. Bir ara bir emülatör indirdim ama sens ayarı bile yapamadan geri sildim. Sens ayarı ve tuş atamaları yapacağım bir emülatör önerirseniz sevinirim.

Windows'un yanına Dual boot olarak "Prime OS, Phoenix OS, remix OS" bu üç işletim sisteminden birini kurabilirsiniz. Emülatörlerden hem daha performanslı hem de daha kararlı çalışacaktır.

Beğenmedim tepkisi veren arkadaş nedenini öğrenebilir miyim?

Windows'un yanına Dual boot olarak "Prime OS, Phoenix OS, remix OS" bu iç işletim sisteminden birini kurabilirsiniz. Emülatörlerden hem daha performanslı hem de daha kararlı çalışacaktır.

Hem de (PUBG Mobile'in yapımcıları diğer emülatörlerden oynamayı yasakladığı için) banlanma ihtimaliniz çok yüksek, o nedenle GameLoop'dan oynamalısınız.

Dual boot olarak o saydığınız işletim sistemlerinden birinde oynasa normal emülatörlerden daha performanslı olacaktır ama yukarıda da dediğim gibi banlanma ihtimali çok yüksek. Ayrıca arkadaşın sistemi düşük bile değil, GameLoop'tan gayet güzel performans alabilir. Öneriniz bence çok saçma olmuş.

Dual boot olarak o saydığınız işletim sistemlerinden birinde oynasa normal emülatörlerden daha performanslı olacaktır ama yukarıda da dediğim gibi banlanma ihtimali çok yüksek.

Dediğim tarzdaki işletim sistemleri emülatör değil normal bir telefon olarak göründüğü için mobildeki kullanıcılardan bir farkı olmayacaktır diye düşünüyorum, PUBG ban sistemi ile fazla bir bilgim yok ama dediğiniz gibiyse bilemiyorum.

Dediğim tarzdaki işletim sistemleri emülatör değil normal bir telefon olarak göründüğü için mobildeki kullanıcılardan bir farkı olmayacaktır diye düşünüyorum, PUBG ban sistemi ile fazla bir bilgim yok ama dediğiniz gibiyse bilemiyorum.

Ayrıca arkadaşın sistemi düşük bile değil, GameLoop'tan gayet güzel performans alabilir. Öneriniz bence çok saçma olmuş.

Hem o işletim sistemlerinde ban yemese bile (bildiğim kadarıyla) tuş ataması vs. yapamayacağı için oynayamayacak. Hemde o işletim sistemlerinin 90 FPS desteği yok, yani arkadaşın sistemi 90 FPS oynatabileceği halde o işletim sisteminden oynayacağı için 60 FPS oynamak zorunda kalacak. Ayrıca mobil olarak gözükeceği için ve arkadaş da PC'den oynacağı için mobil oyunculara çok büyük haksızlık olacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı