PUBG için i3 4150 sisteme ekran kartı önerisi

Enesksp

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
IT - Bilgi İşlem
Özellikle PUBG oyunu için, 1080p çözünürlükte iyi ayarlarda güzel bir FPS alabileceğim ekran kartı önerirseniz sevinirim. 2020 yılında askere gidiyorum, gitmeden önce PUBG, GTA 5 Online, CS GO, gibi oyunları oynamak istiyorum. Steam hesabımda bu oyunlar var fakat ekran kartı çok zayıf. Yanıtlarınızı bekliyorum.

• İşlemci: Intel Core i3 4150 3.50GHz
  • RAM: 12 GB DDR3
  • Monitör: HP T3M78AA 24es 23.8' 1920x1080p
  • Ekran Kartı: ATI HD8350 1 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • Sistem Türü: X64
  • PSU: Casper 250W Fabrikasyon PSU
  • Anakart: H81H3-M4 (V1.0A) (Casper logosu bulunan ama üreticisi ECS EliteGroup olan bir anakart)

1. Anakart Özelliklerini Buradan İnceleyebilirsiniz: ECS > H81H3-M4 (V1.0A)
  2. Anakart'ın En Son Bellek Listesini Buradan İnceleyebilirsiniz: ECS > H81H3-M4 (V1.0A)

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU en kolayı, ekran kartı önerilerinizde kaç watt PSU gerekiyorsa bilgilendirirseniz çok iyi olur, bütcem 1000tl, zorlarsak 1000 tl üzeri de olabilir.
PSU bu bütçeye dahil değil.

İşlemci biraz zayıf kalacak ama bence RX 570 alın. Uygun ayarlarda iyi performans alırsınız. Daha düşük seviye kartlardan da şu an fiyatını hak eden olmadığı için RX 570 her türlü ideal seçim oluyor.

1050ti darboğaz yaparmı peki? İnternette bir kaç test gördüm i3 4150 ile high ayarlarda çok iyi fps oranları var.

1050ti darboğaz yaparmı peki? İnternette bir kaç test gördüm i3 4150 ile high ayarlarda çok iyi fps oranları var.
1050Ti yerine RX 570 düşünmeniz daha iyi olur. İşlemciniz de rahatça besler. 470 ile 570 arasında ahım şahım bir fark yok. Bu video size yardımcı olur.

1050Ti yerine RX 570 düşünmeniz daha iyi olur. İşlemciniz de rahatça besler. 470 ile 570 arasında ahım şahım bir fark yok. Bu video size yardımcı olur.
Video da 470 ile test edilmiş, siz 570 öneriyorsunuz bir üst model, darboğaz yapmaz diyorsanız RX570 kesin olarak alacağım, marka olarak hangi markayı önerirsiniz pek anlamıyorum ekran kartından, tek fanlı olanda var çift fanlı olanda var link gönderebilirseniz satın almayı düşünüyorum, birde kaç W güç harcıyor 500W PSU yeterli olur mu? teşekkürler bu arada önerileriniz için.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı