PUBG için R7 240 ve R7 250 yeter mi?

1080P benchmark testini atmışsın. GT 1030 tabii ki 1080p, low ayarlarda 30 FPS verecek. O kart ile 720P de oynarsın. Attığım videoda ayarlar gösterilmemiş ama çözünürlükler belli. Muhalefet oluyorsunuz, bare doğru örnekler gösterin...

Screenshot_1.png

1030'da gayet akıcı oyun oynatmış mı oynatmış ha dersen ki daha yüksek FPS almak istiyor kişi o zaman bütçe arttırır 1050 falan alır. Mesele 1050'nin 1030'dan daha iyi olduğu değil yani.
Bu tarz online FPS oyunlarında 30 FPS akıcı olarak sunulamaz. Burda 1050 ile karşılaşma yapmak istemedim sadece bu videoyu attım. Yorum yaparken biraz düşünün 30 FPS'de online oyun oynanırmı diye.

Tamamda videoda 30 fps üstünde değerler görüyorum ben 40 45 oluyor ara sıra. Burda gene yanılan sensin.
Yine 30 FPS olsun yeter diye düşünen bir gençlik yetişiyor. Online FPS oyunlarında 30 FPS seni rakiplerinden çok geride bırakacaktır.

1080P benchmark testini atmışsın. GT 1030 tabii ki 1080p, low ayarlarda 30 FPS verecek. O kart ile 720P de oynarsın. Attığım videoda ayarlar gösterilmemiş ama çözünürlükler belli. Muhalefet oluyorsunuz, bare doğru örnekler gösterin...

Eki Görüntüle 277488
Yapmayın lütfen. Eğer siz ilk yorumunuzda GT 1030 720 P'de akıcı olur deseydiniz bir şey diyemezdim fakat siz akıcı oyun deneyimi sunar demişsiniz burda benim 1080 p oyun performansını dile getirmem gerekiyor.

1080p en düşük ayarlarda 35-40 FPS alıyorum zevk vermiyor. 720p oynanabilir seviyede ama. Bütçeniz varsa 1050'den aşağı almayın.

Sizin akıcıdan kastınız 1080p mi? GT 1030'un kapasitesi belli. Bu kart 1080p için uygun değil. Her şeyi öne sermeye gerek yok.
Benim akıcıdan kastım 1080p olamaz. 1080p bir çözünürlüktür :D. Fakat siz bize herhangi bir çözünürlük belirtmeden direk akıcı oyun deneyimi sunar derseniz hata edersiniz. Siz bu arada gerçekten 30 FPS'den zevk alırmıydınız. Eğer akıcı oyun deneyimi dersen şuan çoğu kullanıcının aklına 1080p gelir çünkü şuanda en çok tercih edilen çözünürlük ve kullanıcıların çoğu FPS oyunlarını 60 FPS gibi bir değerde oynamak istiyor. Bence FPS oyunlarının akıcılık formunu yerine getirmesi için 60 FPS'yi gözden çıkarması lazım.

Benim akıcıdan kastım 1080p olamaz. 1080p bir çözünürlüktür :D. Fakat siz bize herhangi bir çözünürlük belirtmeden direk akıcı oyun deneyimi sunar derseniz hata edersiniz. Siz bu arada gerçekten 30 FPS'den zevk alırmıydınız. Eğer akıcı oyun deneyimi dersen şuan çoğu kullanıcının aklına 1080p gelir çünkü şuanda en çok tercih edilen çözünürlük ve kullanıcıların çoğu FPS oyunlarını 60 FPS gibi bir değerde oynamak istiyor. Bence FPS oyunlarının akıcılık formunu yerine getirmesi için 60 FPS'yi gözden çıkarması lazım.
Arkadaşım yeter. Attığın videoda bile değerler 40-45 FPS arasında. Uzatma işte.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı