PUBG için SteelSeries Arctis 3 SS Engine ayarları nasıl olmalı?

deltaX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 ay olmadı Arctis 3 alalı ama o kadar az ses verdi ki açtığım gibi dedim bu ne. Sonra programı yükledim üç beş biraz düzeldi. Programda her şeyi en sona alınca örneğin PUBG'de ayak, hava, rüzgar, deniz sesleri çok fazla artıyor. Demek istediğim şu, ayak sesini arttıran diğer sesleri arka planda tutacağım bir Arctis 3 Engine ayarı var mıdır? Ayriyeten bu kulaklık arka sesleri iletmeme özelliği varmış lakin yanımdaki kişilerin sesi çok net karşıya gidiyor. Onu geç arkamda kısık TV sesi gidiyor, onu da geç aşağı kattan bağırınca bile ses karşı tarafa gidiyor. O nasıl düzelecek? Lütfen her iki konuda da yardımcı olun arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşük ses problemi varsa bilgisayarınızdan Realtek'i kaldırın. Problemin kaynağı bu. Kulaklığı performance modunda kullanabilirsin. Aynı ürünü ben de kullanıyorum, bırak yanımdaki kişinin sesi gitmesini, mikrofon azıcık uzak olduğunda sesimi almıyor. Mikrofon ayarlarını gereksizce kurcaladınız büyük ihtimalle.

Oyunlarda bu şekilde kullanıyorum:

dfsfsdf.png

Düşük ses problemi varsa bilgisayarınızdan Realtek'i kaldırın. Problemin kaynağı bu. Kulaklığı performance modunda kullanabilirsin. Aynı ürünü ben de kullanıyorum, bırak yanımdaki kişinin sesi gitmesini, mikrofon azıcık uzak olduğunda sesimi almıyor. Mikrofon ayarlarını gereksizce kurcaladınız büyük ihtimalle.

Eki Görüntüle 290502
Hocam bu ayarlar CS-GO'da daha iyi ses kasmamı sağlar mı? Yoksa daha profesyonel bir ayarı var mıdır?

Eki Görüntüle 290502
Merhabalar.Ben Steelseries artics 3 almayı düşünüyorum.Anakartım patates olduğu için jak girişinden kulaklık takınca patates oluyor ses cızırtı falan geliyor bu yüzden usb ses kartı kullanıyorum.Bu kulaklığı alsam usb ses kartı kulaklığın ses kalitesini bozar mı acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı