PUBG ideal görüntü ayarları nasıl olmalıdır?

frostaqe

Hectopat
1060 3GB - Ryzen 5 2600 - 16 GB (8*2) 3000MHz - 120 GB Kingston SSD - B450 S2H Anakart - ViewSonic VX2458 MHD 144Hz

Bu sistemle hangi grafik ayarlarıyla oynarsam takılma konusunda çok sıkıntı yaşamam? Bir de NVIDIA ayarlarını nasıl yapmalıyım?
Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
İmzamdaki sistemle oynuyorum FPS dalgalanması çok oluyor oyunumu baltalıyor akıcılık konusunda. Önceden yağ gibi kayardı oyun. Muhtemelen gelen güncellemelerden kaynaklı.

Bu sistemle takılmaması lazım zaten. VRAM mi yetmiyor acaba? Oyun içi değerleri kontrol ettiniz mi?

Oyun içi değerlerim 80-140 FPS arası ama 90 FPS'te bile akıcı olmuyor bazen. Grafik ayarları olarak ne tavsiye edersiniz?
İmzamdaki sistemle oynuyorum FPS dalgalanması çok oluyor oyunumu baltalıyor akıcılık konusunda. Önceden yağ gibi kayardı oyun. Muhtemelen gelen güncellemelerden kaynaklı.

Hangi grafik ayarlarını kullanıyorsunuz ?

Yüksekten Orta'ya kadar denedim değişen olmadı. Ölçeklemeyi düşürdüm yine yararını göremedim malesef. Oyunu beş ay önce yağ gibi oynuyordum. Kare hızlarım iyi lakin 80 diyelim tak diye 70 oluyor vb. dikey eşitleme açıyorum akıcı oluyor bu sefer de 70 FPS verdiği yerde 59 FPS' e düşüyor. Monitör 60 hz.

Yeni konular

Geri
Yukarı