PUBG Kasma Sorunu

suxxoor

Hectopat
Herkese merhaba, PUBG oynarken yoğun olarak donuyor. RAM kullanımına 3500, CPU maksimum 70% iken ekran kartı %99 kullanıma sahip olduğundan dolayı mıdır acaba?

Adsız.png
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel HD Graphics ile zaten oynayamazsınız ki oyunu. Harici bir ekran kartı var mı?

4 GB bellek miktarı PUBG oyunu için yeterli değildir.
Ayriyeten Oluşturucu sekmesinde Harici ekran kartının ekran görüntüsünü paylaşın.

4 GB bellek miktarı PUBG oyunu için yeterli değildir.
Ayriyeten Oluşturucu sekmesinde Harici ekran kartının ekran görüntüsünü paylaşın.
Intel HD Graphics ile zaten oynayamazsınız ki oyunu. Harici bir ekran kartı var mı?
OnBoard ekran kartı ve 4GB RAM ile PUBG ipte tır taşımak gibi birşeydir. Harici bir ekran kartı alın ve RAM yükseltin.
Bu fotoğrafı eklemeyi unutmuşum hocam, bunun üzerine sadece ram yükseltsem sıkıntı giderilir mi?

Dosya Ekleri

• 22.png
    22.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 470
  • 22.png
    22.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 470
  • 22.png
    22.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 483
RAM'i en az 8'e çıkarmak oyunu düşük ayarlarda oynayabilmeni sağlar. Bu arada ekran kartının %100'de çalışması olağan bir şeydir.

Sistemin oyunun gereksinimlerini karşılamıyor, bu normal bir şey. Anakartında Ram Stoku varsa 4 GB Ram takıp en azından low ayarlarda kasmadan oynayabilirsin. Ram stoku yoksa 8 GB Ram takıp, mevcut belleği çıkartacaksınız.

Ben sistemim kaldırır diye almıştım PUBG yi ama low da çözünürlülüğü düşürdüğüm halde oynatmayacak derecede kasma yaşıyorum bunun bir çözümü var mı ?

Dosya Ekleri

• 2018-08-16.png
    2018-08-16.png
    72,4 KB · Görüntüleme: 481
sistem özelliklerim
AMD A12-9720P 2.70 Ghz işlemci
AMD R7 M440 4GB diye geçiyor ama kullanılabiliri 512 mb
RAM 8GB ddr3
en düşükte çok kasıyor 16 fps olunca bile seviniyorum aslında önceden kasmadan oynarken bir oyun yükledim yükleyince çok fena kastı bende o oyunu sildim ama kasmalar devam ediyor ne yazık ki

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı