PUBG Koşarken Geri Atma Sorunu

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba. sistemim imzadaki gibidir. Sistemi aldığım ilk günden beri PUBG oyununda koşarken geri atma sorununu yaşıyorum. Başka bir oyunda hiçbir sorun yokken bu oyunda devamlı bu sorunu yaşıyorum. Oyunu silip tekrar yükledim fakat yine aynı sorunla karşılaştım. BIOS ayarlarından işlemcinin frekansını değiştirince bu sorun olmuyor örneğin 3.5 GHz olan işlemciyi 3.6 GHz yükselttiğim de sorun çözülüyor fakat bilgisayarı kapatıp açtığımda yine aynı sorunu tekrarlıyor işlemcinin GHz yükseltme veya düşürme işleminden sonra kısa süreliğine bu geri atma sorununu yapmıyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? @Recep Baltaş

Sistem:
MSI GTX 1060 6 GB Gaming X - MSI B350 Tomahawk - Ryzen 5 1400(3.6 GHz) - Corsair 16 GB DDR4 2400 MHz RAM - Corsair 400C - SteelSeries Rival 600 -Corsair mm200 mousepad

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarları en düşüğe aldığımda da sorun tekrarlıyor. Ping 40-50 civarlarında olduğu zamandan aynı sorun devam ediyor.

Ping ile alakası yok benim ping 100 olmasına rağmen takılmıyor. Eskiden o olay bende de oluyordu normalde bir yapı varsa yürüdüğün yerde bazen yapı görünmüyor, ve takılmasına sebep oluyor. Oyun HDD'de ise bundan kaynaklanıyordur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı