PUBG Lite 29 Nisan'da hizmeti sonlandırıyor

Zaten oyunu salmışlardı, güncelleme getirmiyorlardı. Oyun baktılar Steam PUBG satışlarınıda etkiliyor komple kaldırma vakti geldi dediler herhalde.

Bu oyunu da kırarlar ve özel sunucularda oynamaya devam ederler. Gerçi Steam PUBG ve emulatör ile de oynanabilen mobil PUBG gibi alternatifler olduğu için pek gerek duyulmayabilir ama bu oyunun grafikleri vs. diğerlerine göre biraz daha kendine hastı ve hile sorunu dışında çok da kötü bir oyun değildi.

Bu oyunu da kırarlar ve özel sunucularda oynamaya devam ederler. Gerçi Steam PUBG ve emulatör ile de oynanabilen mobil PUBG gibi alternatifler olduğu için pek gerek duyulmayabilir ama bu oyunun grafikleri vs. diğerlerine göre biraz daha kendine hastı ve hile sorunu dışında çok da kötü bir oyun değildi.

Hocam bilmediğim için soruyorum. Oyun sunucuları kapatılırsa nasıl özel sunucularda oynayacaklar? O kısmı anlayamadım.

PUBG ilk çıktıgında rezalet optimizasyonu vardı oynanmıyordu 1 sene geçmişti oyun gayet iyi olmuştu yüksek ayarlarda 60 FPS alıyordum GTX 1050 ile şimdi yine içine etmişler oynanmıyor ve üstüne Lite kapatıyorlar kendi kendilerini bitirdiler gayet iyi olmuş.

İlk çıktığı zaman bayağı sevinmiştim. PUBG Lite benim için bayağı güzel bir oyundu. Geçen nisan ayından beri güncelleme gelmiyordu. Hatta yeni Kasa/Skin/Sezon Pass'ı bile kaldırmışlardı. Hilelerle bile ilgilendiklerinden şüpheliydim, adam tekne ile uçuyordu. Sistemi PUBG için yetmeyenler(ben dahil) üzücü oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı