PUBG Lite açılmama sorunu için çözüm

2001

Kilopat
Daha fazla  
Bu çözüm başlat butonuna basıp oyunun açılmaması aynı pencerede kalma probleminin çözümüdür.
Çözümü yazıyorum çok basit bizzat tarafımca denendi ve çözüldü. Oyunun bulunduğu yola ulaşmak için kısa yoldan masaüstündeki launcher'a sağ tıklayıp dosya konumuna git derseniz oyunun kurulu olduğu yere gelirsiniz.

1. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\Engine içindeki Binaries klasörünü siliyoruz.
  2. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\ShadowTrackerExtra içindeki Binaries klasörünü siliyoruz.
  3. Launcher'a gelip başlat butonunun hemen sağındaki kontrol et & onar butonuna tıklıyoruz ve dosyaların tekrardan inmesini ve işlemin tamamlanmasını bekliyoruz. İşlem bu kadar başlata basıp oyunu oynayabilirsiniz.
  4. Ayrıca diğer sorunlar için oyunun paylaşmış olduğu teknik sorunlar için çözüm linkinide buraya bırakıyorum. Bir diğer adı BUGC olan bu oyunda inşallah sorunlarınızı çözersiniz :) Teknik Problemler İçin Çözüm Yöntemleri - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS LITE

PUBG Lite PC başlata basınca çalışıyor diyor, sonra gidiyor ama oyun açılmıyor. İnternetten çok fazla araştırdım, denedim ama çözüm bulamadım. Ne denediysem olmadı. Cevaplarsanız sevinirim.

Geri
Yukarı