PUBG Lite DirectX Hatası

MertcanKlc

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. PUBG Lite'ı indirdim ve kurdum. Oyunu açıp başlata bastığımda ekrana aşağıdaki göründüğü gibi bir uyarı geliyor. Evet dedikten sonra UE4 prerequisites (x64) kurulmaya başlıyor fakat kurulmuyor.
1.png

2.png

Rapor paylaşın.

Rapor paylaşın.
Attığınız videodaki gibi mi paylaşayım yoksa direkt not defteri ile mi paylaşayım?

Ben sorunu az önce çözdüm. Yapmanız gereken hata verdiği yazan .dll dosyalarını bulup internetten indirmek. Ben hatalı 3 dll dosyasını da indirdim ve system32 klasörüne attım sorun çözüldü. Emin olun çözülecektir.

Ben sorunu az önce çözdüm. Yapmanız gereken hata verdiği yazan .dll dosyalarını bulup internetten indirmek. Ben hatalı 3 dll dosyasını da indirdim ve system32 klasörüne attım sorun çözüldü. Emin olun çözülecektir.
Dostum, görsel üzerinden anlatabilir misin nasıl yaptığını? Hangilerinin eksik olduğunu nereden gördün, gördükten sonra nereden indirdin gibi detaylı şekilde açıklarsan sevinirim.

Dostum, görsel üzerinden anlatabilir misin nasıl yaptığını? Hangilerinin eksik olduğunu nereden gördün, gördükten sonra nereden indirdin gibi detaylı şekilde açıklarsan sevinirim.

Kanka bana bu EU requisites kurulumu çıktı ve kurulumu yaptım ancak her defasında oyun hata verip bu kurulumu yeniden yapmamı istedi. (yani bi kurdum bi dahakine Uninstall seçeneği açık sadece kaldırdım kurdum falan derken her seferinde de bu attığım resimdeki hata ile karşılaştım. Eğer sorunun UE nun kurulmamasiysa Tam olarak onun çözümü değil bu ancak eğer yanında bu fotoğraftaki gibi bi hata çıkıyosa(ben bu hatanın çözümünü hiçbir yerde bulamadım) görselde sonu dll ile biten dosyayı indirmek gerekiyo. Sonra başka bi dll yazacak burda onu da indirmek gerekiyor. İndirdiğin dll leri system32 ye atmayı unutma tabi. Sonra çalışıyo. Ama dediğim gibi eğer UE kurulumu yapılmıyorsa, onun çözümünü bilmiyorum. Ben yaşadığım sorun buna benzer kesin bunu yaşıyordur diye yazmıştım

Dosya Ekleri

• images.png
    images.png
    6,2 KB · Görüntüleme: 515
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı