PUBG Lite DirectX Hatası

FurkanD12

Centipat
Bu illeti kullandım. PUBG Lite "DirectX11 feature level 10.0 is required to run the enyine" sorunu alıyorum. Bu uygulama ile ilgili mi? Ayrıca .NET Framework ve Microsoft Visual +CC'yi kaldırıp tekrar kurmam gerekli. Gerekli ise nasıl yaparım? Programlar ve özelliklerden kaldırıp setup ile kursam olur mu? Tekrar kurmam gereken bir şey var mı?

Bilmiyorum. DDU kullandım işe yaramadı. Artık nabayım oynayamayacağım. PUBG Lite çok iyidi ya. Bir alternatifi olsa.

100-150 TL'ye orta ayarda bir ekran kartı alın idarelik.
(PUBG Lite, CS:GO ve LoL için orta ayar bir kart demek istiyorum, yoksa orta ayar kart şu an benim kullandığım RX470 oluyor ki, oda artık orta ayarın en alt safhalarına geriledi iyice, Steam PUBG'yi Ultra'da açabiliyor 1080P'de.)

Bende 2. bilgisayarıma arıyorum aynı sorun için, oyun açılıyor ama dynamic resolotion mu nedir onu açmadan kasıyor açınca da minecraf mı PUBG mi oynuyorsun fark yok kare kare her şey anlaşılmıyor, öyle oynanıyor yani HD5450 ile.

R7 240 ayarında bir kart alırsam HD serisinden, mesela HD7750 bile yeterli olacaktır, yine de biraz araştırma yapacağım PUBG Lite oynamak için mecbur, bulduğumda fiyatını ve modelini size yazarım.

Edit: Bilgisayarınız laptop ise söylediklerimi unutun :) konuyla alakasız yazdım biraz ama bu denedikleriniz olmuyorsa 2 seçenek var;
1-Oyunu silmek. :)
2-idarelik ekran kartı almak.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu dene olacak mı?

Olmadı.
100-150 TL'ye orta ayarda bir ekran kartı alın idarelik.
(PUBG Lite, CS:GO ve LoL için orta ayar bir kart demek istiyorum, yoksa orta ayar kart şu an benim kullandığım RX470 oluyor ki, oda artık orta ayarın en alt safhalarına geriledi iyice, Steam PUBG'yi Ultra'da açabiliyor 1080P'de.)

Bende 2. bilgisayarıma arıyorum aynı sorun için, oyun açılıyor ama dynamic resolotion mu nedir onu açmadan kasıyor açınca da minecraf mı PUBG mi oynuyorsun fark yok kare kare her şey anlaşılmıyor, öyle oynanıyor yani HD5450 ile.

R7 240 ayarında bir kart alırsam HD serisinden, mesela HD7750 bile yeterli olacaktır, yine de biraz araştırma yapacağım PUBG Lite oynamak için mecbur, bulduğumda fiyatını ve modelini size yazarım.

Edit: Bilgisayarınız laptop ise söylediklerimi unutun :) konuyla alakasız yazdım biraz ama bu denedikleriniz olmuyorsa 2 seçenek var;
1-Oyunu silmek. :)
2-idarelik ekran kartı almak.

Ekran kartı almak ne alaka onu anlamadım benim ekran kartım destekleniyor fakat neden olmuyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı