PUBG Lite Global ne zaman çıkacak?

VPN ile nasıl lag çok az konuyu biraz daha açın lütfen.
VPN olarak Proxifier kullanıyorum. Zaten Youtube üzerinde bir sürü rehber videoları var. Onları uygulayarak yapıyorsunuz. 3 veya 4 dakikalık işi var. Daha sonra bilgisayarın saatini değiştiriyorsunuz oyuna giriyorsunuz. VPN çok kaliteli. Hatta oyunu indirirken hız düşmesi bile olmuyor. Baya iyi çalışıyor. Eğer oynamak isteyen varsa öyle yapabilir.

VPN olarak Proxifier kullanıyorum. Zaten Youtube üzerinde bir sürü rehber videoları var. Onları uygulayarak yapıyorsunuz. 3 veya 4 dakikalık işi var. Daha sonra bilgisayarın saatini değiştiriyorsunuz oyuna giriyorsunuz. VPN çok kaliteli. Hatta oyunu indirirken hız düşmesi bile olmuyor. Baya iyi çalışıyor. Eğer oynamak isteyen varsa öyle yapabilir.
Hangi adres ve portu kullanıyorsun vpnde.

Bende merak ettim. Çoğu VPN ya çok yavaş ya da çalışmıyor.
Proxifier için buldum bir tane.Adress 125.27.10.225, Port 40228, Type SOCKS4. Uzun zamandır girmiyordum PUBG Lite’a bugün bu ayarlarla girdim 1.2 MB/s hızla güncelledi oyuna girdiğimde pingde yoktu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı