PUBG Lite Görüşlerim

Grafik farkı görememen şaşırtıcı. Şuan müsait değilim. Oyuna girince ekran görüntüleri ile farkı gösteririm. Ping sorunu normla daha dünyaya açılmadı. Ayar eksikliği doğru. Nişan alma biçimi ve crosshair rengi ayarı henüz eklenmemiş. Betadan çıkınca büyük ihtimal eklenir.

Grafik farkını göremedim demedim. Biraz düzgün okuyun lütfen. FPS farkı göremedim dedim. Hatta Orjinal PUBG bana daha akıcı geliyor. PUBG Lite'da oldukça iyi drop yok ama ben FPS ve akıcılık olarak Orjinal Pubg'de daha iyi olduğunu düşündüğümü belirttim.

"Arkadaşlar kaliteye gelirsek bu oyun bana tamamen ROS'u Rules of Survival oyununu hatırlattı. Ev yapısı birebir aynı. Basit ev dizaynı. Basit görseller. Çimen kalitesi filan aşırı düşük. Çok uzaktan bile adamları çok kolay fark ediyorsunuz. "

Süper bir cevap. Ayn en kardeşim. ROS'un bire bir aynısı resmen.

Softether VPN, Proxifier, VPN Pro alternatiflerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Softether: IPler bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. 1 saat önce girdiğim oyuna tekrar Softerher ile girmeye çalıştım. 4 IP'nin hepsi sorunluydu. Biri bağlanırsa oda aşırı yavaştı. bazen sorunsuz ama stabil değil. Kullanan çok kişi var o yüzden sanırım :S

Proxifier: Bulduğunuz SOCK4 IPler genelde sorun. Oyunda Uncheater veya iniyializing error gibi hata verip oyundan atıyor. Bu bakımdan SOFTether çok daha iyi. Bir bağlanınca attığını görmedim.

VPN programları ise paylaşılan promosyon keyler ile çalışıyor ve bazen hiç bağlanamıyorsunuz. Bazen hemen bağlanıyor.

VPN sorunu oldukça can sıkıcı. Bir tecrübemi yazayım. 1kez Softether ile oyuna girdim. Hide my Ass'in VPN'inden çok çok daha iyiydi. Lag minimumdu.

Arkadaşlar pubg lite yukledim ekran karti hatasi aldim, mevcut ekran kartimi degistirip yerine ''Msi R7 240 2Gb 128 bit" bu karti alsam ana kartim destekler mi ve oyunu acip yeterli fps alabilir miyim

Mevcut donanimlarim:
Asus P5gc-mx1333
İntel core2duo E7200 2.53 2.53 ghz
4Gb Ddr2 Ram
Ati amd 3600 hd
Windows7 64 bit

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı