Çözüldü PUBG Lite hata mesajı veriyor ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yagiz65

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma PUBG Lite Launcher yükledim oyunu indirdim ve açmaya çalıştığımda fotoğraftaki hatayla karşılaştım. Yardım edebilecek var mı?
pubg lite hata 1.PNG
pubg lite hata 2.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
aga aynı hata bendede oluyodu üsttekilerin ikisinide daha önce denemiştim ama işe yaramamıştı sonradan farkettim ekran kartının directx sürümü düşükmüş eğer directx sürümün düşükse veya dxdiag kullanıyosan ondan olabilir ben çözümü ekran kartını söküp direk anakarta bağlayarak çözdüm bilgisayarda apu sistem olduğu için idare edebiliyorum..
Firewall deaktive etmek işe yaramassa bu adımları izleyebilirsin

Başlat – denetim masası yolunu takip edin.
Donanım ve ses bölümüne tıklayın.
Ses aygıtlarını yönet’e gelin.
Kayıt’a tıklayın (üst tarafta yer alıyor).
Sağ tıklayın ve “bağlantısı kesilmiş ve devre bırakılmış aygıtları” göster yapın.
Son olarak da “sterio karışımını” etkinleştirin.

aga aynı hata bendede oluyodu üsttekilerin ikisinide daha önce denemiştim ama işe yaramamıştı sonradan farkettim ekran kartının directx sürümü düşükmüş eğer directx sürümün düşükse veya dxdiag kullanıyosan ondan olabilir ben çözümü ekran kartını söküp direk anakarta bağlayarak çözdüm bilgisayarda apu sistem olduğu için idare edebiliyorum..

Çözüm
Aga aynı hata bende de oluyordu üsttekilerin ikisini de daha önce denemiştim ama işe yaramamıştı sonradan fark ettim ekran kartının DirectX sürümü düşükmüş eğer DirectX sürümün düşükse veya DxDiag kullanıyosan ondan olabilir ben çözümü ekran kartını söküp direk anakarta bağlayarak çözdüm bilgisayarda APU sistem olduğu için idare edebiliyorum.

DirectX 12.

Firewall deaktive etmek işe yaramassa bu adımları izleyebilirsin.

Başlat – denetim masası yolunu takip edin.
Donanım ve ses bölümüne tıklayın.
Ses aygıtlarını yönet’e gelin.
Kayıt’a tıklayın (üst tarafta yer alıyor).
Sağ tıklayın ve “bağlantısı kesilmiş ve devre bırakılmış aygıtları” göster yapın.
Son olarak da “sterio karışımını” etkinleştirin.

Sterio karışımı gözükmüyor bende.

Safe mode hatası bende de oluyordu. Güvenlik duvarını devre dışı bırakarak çözmüştüm.

Güvenlik duvarını nasıl devre dışı bırakabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    15,3 KB · Görüntüleme: 93
  • ses.PNG
    ses.PNG
    8,5 KB · Görüntüleme: 93

Geri
Yukarı