Çözüldü PUBG Lite Hata Vermeden Kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

shawty

Hectopat
İnternetten -arkadaşlarımla oynamak için- PUBG Lite indirdim. Setup'ını falan kurdum. Launcher'ı başlattım fakat hesabımı bile giremeden, hiçbir şey yazmadan kendi kendine kapandı. Sorunun çözümünü bilen varsa ve ayrıca yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Grafik kartınızı son sürüme yükselttikten sonra bilgisayarınızda gereksiz dosya temizliği yapabilirsiniz. Gereksiz dosyaları silmek için "Windows Logosu+ R" kombinasyonu ile "Çalıştır" sekmesini açın. Ardından "temp", "%temp% ve "recent" klasörlerini "Aç" yerine yazın. Tüm klasörleri açtıktan sonra bu klasörlerdeki tüm dosyaları temizleyin. Ardından Windows aramasına "Disk Temizleme" yazınız ve bilgisayarınızdaki gereksiz sistem dosyalarını temizleyiniz. Temizlerken seçtiğiniz kutucuklara dikkat ederek temizleyiniz.

Eğer sorununuz devam ederse biz buradayız.

Teşekkür ederim. Dediklerinizi eksiksiz yapacağım. Eğer olmazsa size tekrardan dönerim. :)

Maalesef, sorunum hala devam ediyor.

Sorunumu Windows'ta yeni bir kullanıcı açarak çözdüm. Yardımın için teşekkür ederim 😊
Grafik kartınızı son sürüme yükselttikten sonra bilgisayarınızda gereksiz dosya temizliği yapabilirsiniz. Gereksiz dosyaları silmek için "Windows Logosu+ R" kombinasyonu ile "Çalıştır" sekmesini açın. Ardından "temp" , "%temp% ve "recent" klasörlerini "Aç" yerine yazın. Tüm klasörleri açtıktan sonra bu klasörlerdeki tüm dosyaları temizleyin. Ardından Windows aramasına "Disk Temizleme" yazınız ve bilgisayarınızdaki gereksiz sistem dosyalarını temizleyiniz. Temizlerken seçtiğiniz kutucuklara dikkat ederek temizleyiniz.

Grafik kartınızı son sürüme yükselttikten sonra bilgisayarınızda gereksiz dosya temizliği yapabilirsiniz. Gereksiz dosyaları silmek için "Windows Logosu+ R" kombinasyonu ile "Çalıştır" sekmesini açın. Ardından "temp", "%temp% ve "recent" klasörlerini "Aç" yerine yazın. Tüm klasörleri açtıktan sonra bu klasörlerdeki tüm dosyaları temizleyin. Ardından Windows aramasına "Disk Temizleme" yazınız ve bilgisayarınızdaki gereksiz sistem dosyalarını temizleyiniz. Temizlerken seçtiğiniz kutucuklara dikkat ederek temizleyiniz.

Teşekkür ederim. Dediklerinizi eksiksiz yapacağım. Eğer olmazsa size tekrardan dönerim. :)

Sorunumu Windows'ta yeni bir kullanıcı açarak çözdüm. Yardımın için teşekkür ederim 😊

Çözüm

Reis "windows ta yeni bir kullanıcı açtım" derken neyi kasttettin acaba aynı problemi bende yaşıyorum da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı