PUBG Lite Oyun Başlamıyor

DOTx

Decapat
Arkadaşlar merhabalar PUBG Lite oyununu yeni indirdim. Oyunu başlat diyorum böyle duruyor daha sonra ise yine başlat butonu gelip oyun açılmıyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Adssız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü yazıyorum çok basit bizzat tarafımca denendi ve çözüldü. Oyunun bulunduğu yola ulaşmak için kısa yoldan masaüstündeki launcher'a sağ tıklayıp dosya konumuna git derseniz oyunun kurulu olduğu yere gelirsiniz.

1. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\Engine içindeki Binaries klasörünü siliyoruz.
  2. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\ShadowTrackerExtra içindeki Binaries klasörünü siliyoruz.
  3. Launcher'a gelip başlat butonunun hemen sağındaki kontrol et & onar butonuna tıklıyoruz ve dosyaların tekrardan inmesini ve işlemin tamamlanmasını bekliyoruz. İşlem bu kadar başlata basıp oyunu oynayabilirsiniz.
Maalesef olmadı sorun devam ediyor.

Diğer bir konuya da aynısı yazdım, İşin garip tarafı eşimin hesabı ile giriyor. Kendi hesabım ile sizdeki gibi sorun yaratıyor. Oyun arka planda çakılı kalıyor. Acaba Türkiye de aktif olmadığı zamanda vpn ile kendi üyeliğim aracılı ile bağlanıp ülke dışından indirmeye çalışmıştım, sorun bundan olabilir mi ?

Diğer bir konuya da aynısı yazdım, İşin garip tarafı eşimin hesabı ile giriyor. Kendi hesabım ile sizdeki gibi sorun yaratıyor. Oyun arka planda çakılı kalıyor. Acaba Türkiye de aktif olmadığı zamanda vpn ile kendi üyeliğim aracılı ile bağlanıp ülke dışından indirmeye çalışmıştım, sorun bundan olabilir mi ?
Ustad bizdeki olay şöyle. ben içinde hiçbişey olmayan format atılmış laptopumdan girebiliyorum fakat. pc 2 yıldır format atılmadı giremiyorum bir şeyler engelliyor.

Gençler oyun açılmama sorunu bende de vardı sisteme göre değişiyormu bilemem ama ben problemimi şu şekilde çözdüm şuan bende oyun açılıyor isterseniz sizde deneyin 1 - sistemden pubg lite oyunu nu kaldırdım ve program file 86 da kalıntıyıda sildim 2 - lite.pubg.com adresine gidip download bölümünden oyunu tekrar indirip kurdum ( tüm kurulum yapıldıktan sonra başlat bölümü geldiğinde oyunu başlatmadım ve oyunu kapatarak şu yolu izledim ) 3 - lite.pubg.com adresine tekrar gittim ve download sekmesine tıkladım ekranı az aşşağı kaydırınca direct X ve diğerlerinin güncel olanı indirebilmek adına resimler koymuşlar sırasıyla Microsoft visual C+ , Net freamwork 4.5.2 , direct X 11 , İntel graphics bunları indirerek kurdum her birini kurduktan sonra bilgisayarı yeniden başlattım intel graphics kartını bilmeyenler sırasıyla denetim masasına gidin sistem ve güvenliğe tıklayın oradan aygıt yöneticisini seçin son olarak ta açılan aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcısına tıklayın orda göreceksiniz mesela bende nvidia haricinde hd graphic 4000 yazıyor sizde farklı yazabilir işte o sizin yüklemeniz gereken olacak , unutulmamalı hepsi kendi sitesine atıyor oradan kendiniz bulacaksınız ve kesinlikle 64 bit sürümünü kuracaksınız hepsi bukadar umarım sizde de işe yarar ( Ekran kartım güncel olduğundan ben güncellemedim sizinki güncel değilse onuda güncelleyin ) Bu arada işletim sistemim windows 7

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı