PUBG Lite Oyun Başlamıyor

DOTx

Decapat
Arkadaşlar merhabalar PUBG Lite oyununu yeni indirdim. Oyunu başlat diyorum böyle duruyor daha sonra ise yine başlat butonu gelip oyun açılmıyor.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Adssız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler bu sorun PC ile alakalı format atmanız gerek çünkü Uncheater'i bir şey blockluyor ve blockladıgından dolayı uncheater başlamıyor başlamıdıgı için sizi hile sanıyor ve PUBG Lite açılmıyor.
Oyun garenaya eklenirse türkler için size bunun çözümünü atacağım. Aynı olay bende de var uncheateri bypasslayıp giriyorum garenadeyken. Fakat PUBG Lite otomatik dosyaları güncelledigi için bir şey yapamıyoruz

Yahu bir oyun için PC'ye format mı atacağız? :p Yok mu başka bir çözüm?

Nvidia ekran kartlı bilgisayara sorunsuz bir şekilde kurdum ama AMD ekran kartlı bilgisayarda 5 tane hata ile karşılaştım. 1'sini çözüyorsun diğeri çıkıyor, AMD almayın arkadaş böyle rezillik yok.

Benim de aynı problemim vardı, Launcher üzerinden onarım yaptım. Ardından Launcher açık haldeyken dosya konumunu açıp Client klasöründeki PUBGLite.exe dosyasını çalıştırdım ve oyun başladı. Sonrasında Windows Güvenlik Duvarı izin istedi onayladım. Kapatıp tekrar açtığımda Launcher hiçbir problem çıkartmadı, oyun sorunsuz şekilde başladı.

Hala probleminiz çözülmediyse; Launcher'in sağ üstteki ayarlar bölümünde Launcher adlı bir bölüm var. Orada oynayabilmek için gerekli olan yazılımlar için kendi sitesine yönlendirme yapıyor. Açılan sayfada alt bölümde gerekli yazılımları indirip kurabilirsiniz. Windows ve ekran kartı sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun.

Ek olarak PUBG Lite sürümü için bilinen hatalar ve çözümleri yayımlandı:

Teknik Problemler için Çözüm Yöntemleri - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS LITE

Son düzenleme:
Çözümü yazıyorum çok basit bizzat tarafımca denendi ve çözüldü. Oyunun bulunduğu yola ulaşmak için kısa yoldan masaüstündeki launcher'a sağ tıklayıp dosya konumuna git derseniz oyunun kurulu olduğu yere gelirsiniz.

1. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\Engine içindeki Binaries klasörünü siliyoruz.
  2. C:\Program Files (x86)\PUBGLite\Client\ShadowTrackerExtra içindeki Binaries klasörünü siliyoruz.
  3. Launcher'a gelip başlat butonunun hemen sağındaki kontrol et & onar butonuna tıklıyoruz ve dosyaların tekrardan inmesini ve işlemin tamamlanmasını bekliyoruz. İşlem bu kadar başlata basıp oyunu oynayabilirsiniz.

Benim de aynı problemim vardı, Launcher üzerinden onarım yaptım. Ardından Launcher açık haldeyken dosya konumunu açıp Client klasöründeki PUBGLite.exe dosyasını çalıştırdım ve oyun başladı. Sonrasında Windows Güvenlik Duvarı izin istedi onayladım. Kapatıp tekrar açtığımda Launcher hiçbir problem çıkartmadı, oyun sorunsuz şekilde başladı.

Hala probleminiz çözülmediyse; Launcher'in sağ üstteki ayarlar bölümünde Launcher adlı bir bölüm var. Orada oynayabilmek için gerekli olan yazılımlar için kendi sitesine yönlendirme yapıyor. Açılan sayfada alt bölümde gerekli yazılımları indirip kurabilirsiniz. Windows ve ekran kartı sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun.

Ek olarak PUBG Lite sürümü için bilinen hatalar ve çözümleri yayımlandı:

Teknik Problemler için Çözüm Yöntemleri - PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS LITE

Maalesef kral.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı