PUBG Lite oyundan atma sorunu

Devran12

Hectopat
Öncelikle merhaba,
PUBG Lite oynarken oyun bazen kapanıyor, bazen lobiye dönerken oyun donuyor. 2 kere silip yükledim ama işe yaramadı. Sistemim gayet yeterli PUBG Lite için, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba,
PUBG Lite oynarken oyun bazen kapanıyor, bazen lobiye dönerken oyun donuyor. 2 kere silip yükledim ama işe yaramadı. Sistemim gayet yeterli PUBG Lite için, şimdiden teşekkürler.
Oyunu bende oynayamadım 2dk da oyun donuyor kitleniyordu çözünürlüğü 1024x720 ve pencereli yaptım belki sistemim yetmiyordur diye fakat düzelmedi sistemim: i7 870 işlemc, hd5570 1g ekran kartı 5gb 1333 ram, en sonunda ümidi kesip en azından yüksekte grafikler nasıl diyerek monütörümün desteklediği en yüksel çözünürlük olan 1600x900 yapıp ayarları yükseğe aldım ve oyun hiç kasma yapmadı ayrıca oyun boyunca oyun hiç donmadı son 2 gündür oyunu sorunsuz oynuyorum sizde oyun genel kalite çok düşük olarak açılmış olabilir ortaya veya yükseğe alıp deneyin bende işe yaradı sanırım gölgeler kapalı diye oyundan atıyordu çok düşükte gölgeler kapalı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı