PUBG Lite Videolarım

onurkapan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Belki bazı arkadaşlarımız biliyor ancak hobi doğrultusunda PUBG Lite videoları yapmaktayım.
Bu videoları sizinle paylaşmak, sizin yorumlarınızı almak ve geliştirebilmek adına forum üzerinden de paylaşmak isterim.
Belki video kalitesini geliştirebilmek adına fikirleriniz olur.
Şuanda AMD ile kayıt alıyorum MAX bit ile, Camtasia 9 ile render yapıyorum 1080p 60 FPS ancak youtube tarafına aldıktan sonra kalite bir hayli düşüyor. Diğer video üreticilerine baktığımda bu kadar kaliteleri düşmüyor. Attığım videoların boyutları 5 GB ve 15 GB arası değişiyor denemelerime göre ancak 15 GB çıkan bir render sonucu da Youtube üzerine girdikten sonra kalitesi yine 5 GB'lik gibi oluyor.
Yorumlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum, hem buradan hem Youtube üzerinden.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Camtasia'dan maksimum bit seçersen düzelebilir belki. Bir şey daha söyleyeyim herkeste aynı mı bilmiyorum ama bilgisayardan video izlediğimde çok kalitesiz gözüküyor. Telefon veya tabletten açıp baktığında da aynı kalitede mi?

Camtasia'dan maksimum bit seçersen düzelebilir belki. Bir şey daha söyleyeyim herkeste aynı mı bilmiyorum ama bilgisayardan video izlediğimde çok kalitesiz gözüküyor. Telefon veya tabletten açıp baktığında da aynı kalitede mi?
Evet işin bide o kısmı var telefondan izleyince ekran küçük olduğu için görüntü kalitesi güzel görünüyor.

Evet işin bide o kısmı var telefondan izleyince ekran küçük olduğu için görüntü kalitesi güzel görünüyor.
Ekran boyutundan mı bilmiyorum ama benim ekranım 1080p olmasına rağmen 1080p videolar açtığımda kalitesiz gözüküyor. 4k videolar açıyorum onları da tam ekran yapınca kalitesiz gözüküyor. Neden anlamış değilim.

Ekran boyutundan mı bilmiyorum ama benim ekranım 1080p olmasına rağmen 1080p videolar açtığımda kalitesiz gözüküyor. 4K videolar açıyorum onları da tam ekran yapınca kalitesiz gözüküyor. Neden anlamış değilim.
Panelden dolayı da olabilir.

Share > Local File > Custom production settings > MP4 sm. pl. > Video settings kısmında kaliteyi en yüksek yaparak veya bitrate seçeneğini seçip maksimum değer olan 20000 değerini seçerseniz düzelebilir ama boyut da artar.
Panelden dolayı da olabilir.
Hangi panelden kaynaklanabilir? ASUS VG245Q kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,3 KB · Görüntüleme: 36
Share > Local File > Custom production settings > MP4 sm. pl. > Video settings kısmında kaliteyi en yüksek yaparak veya bitrate seçeneğini seçip maksimum değer olan 20000 değerini seçerseniz düzelebilir ama boyut da artar.

Hangi panelden kaynaklanabilir? ASUS VG245Q kullanıyorum.
Bu kısımdan yapıyorum %100 kalite attım kayıpsız gibi oluyor 16 GB video boyutu vardı, o şekilde youtube'ye aktardım ancak yine öyle aman aman bir fark olmadı. 16 GB video atabilmek için 1 gece bekliyorum 5 GB video için 3 saat.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı