PUBG Lite'da kimse raporlamadığı halde 100 yıllık ban yedim

LASKEH123

Centipat
Beyler sabah PUBG Lite'dan ban yedim fakat o kadar saçma ki. Biz 3 arkadaş PUBG Lite oynuyorduk bazen birimiz ölünce diğer 2 kişi birbirimizi vurup lobiye dönüyorduk ki ben bunu çok yapmadım. 1 kez yaptım onda da arkadaşlarım beni report etmediği halde 100 yıllık ban yedim. Destek bildirimine yazdığımday da geri açmadılar acaba başka bir şey falan mı yazmalıyım yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
100 yıllık ban için hile açmış olman lazım. Arkadaşını vurmanla 100 yıllık ban yemezsin. Bende zamanında vurmuştum arkadaşlarımı ve ban da yemiştim ama 15 gün yahut 1 aydı. PUBG'de de sıkıntı çıkmış olabilir bir mail atın yine de geri dönmeleri lazım. Açmazlarsa nedenini sorun bakalım ne için ban yemişsiniz?

oyunun ilk zamanlarında banada fps göstergesi yüzünden ban attılar nedeni 3.parti yazılımmış. pubg Türkiye ye mail ve mesaj attım bana döndüler haklısınız ama bunu yapay zeka atıyor ve biz bunu geri alamıyoruz başka hesap açın dediler.

Yeni hesap açıp devamke.
Bu arkadaşın dediği gibi yeni hesap açabilirsiniz. Nasıl olsa ücretsiz değil mi?
PUBG Lite'ın kendi sitesinde şöyle birşey buldum;

[Uygunsuz Davranışlara Yönelik Ceza Kriterleri Tablosu]

Uygunsuz Davranışlara Yönelik Ceza Kriterleri1. Deneme2. Deneme3. Deneme
Hatalardan veya Aksaklıklardan Yararlanma (Küçük Ölçekli)7 gün yasaklama, edinilen BP, eşyalar ve sezon ödüllerinin kaldırılması veya envanterin sıfırlanması15 gün yasaklama, edinilen BP, eşyalar ve sezon ödüllerinin kaldırılması veya envanterin sıfırlanması30 gün yasaklama, edinilen BP, eşyalar ve sezon ödüllerinin kaldırılması veya envanterin sıfırlanması
Hatalardan veya Aksaklıklardan Yararlanma (Büyük Ölçekli)Kalıcı Yasaklama
PUBG çalışanı gibi davranmakKalıcı Yasaklama
Yetki Verilmemiş Programları veya Donanım Cihazlarını Kullanma1 gün yasaklama7 gün yasaklamaKalıcı Yasaklama
Yanlış bilginin yayılması1 gün yasaklama7 gün yasaklama15 gün yasaklama
AFK Olma14 Gün Yasaklama
Kazanılan BP, Eşya, Sezon Ödülleri ve
Karakterle ilgili verilerin silinmesi
30 gün yasak ve edinilen BP, kalem, sezon ödülleri ve karakter ile ilgili verilerin silinmesiKalıcı Yasaklama

Son düzenleme:
100 yıllık ban için hile açmış olman lazım. Arkadaşını vurmanla 100 yıllık ban yemezsin. Bende zamanında vurmuştum arkadaşlarımı ve ban da yemiştim ama 15 gün yahut 1 aydı. PUBG'de de sıkıntı çıkmış olabilir bir mail atın yine de geri dönmeleri lazım. Açmazlarsa nedenini sorun bakalım ne için ban yemişsiniz?
İlk başta bilerek yapmıştım onda 1 ay yemiştim fakat 2.de yapmadım bilerek yapmadık hatta ama cidden 6 ay falan atsa iyiydi 2.deneme de kalıcı atması mantıksız bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı