PUBG Lite 100 Yıllık Ban

remzihakan

Decapat
Arkadaşlar ETS 2'ye harita modu yüklemiştim ve rahat oynayabilmek için Cheat Engine'dan para ve seviye ekledim. Ama biraz oynadıktan sonra sıkıldım ve PUBG Lite girdim. Cheat Engine de arka planda açık kalmış ve oyunda sınırsız 100 yıllık ban yedim. Hesabımı kurtarma gibi bir şansım var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Singleplayer da hile kullanmış olması bunu online yapmayacağı anlamına gelmez. Ve eğer yapımcı isteseydi oyuna direk hile ile başlardınız. Oyun modunun ne olduğu önemli değil siz etik olmayan bir olay yapıyorsunuz ve bu olay oyun yapımcısının istediği bir şey değil. Sizin dedikleriniz saçma ve arkadaşı korumaya çalışmayınız. Hileye karşı durmak yerine onun yanında durmanız da etik bir davranış değil. Saygılar...
Sen ne hakla karışıyorsun ki adamın oyununa? Single player oyunlarda hile açmanın kimseye zararı yok. Single player‘da hile kullanmış olması bunu online yapacağı anlamına gelmez. Forumda dolaşa dolaşa duyar kasma olayını fazla kaçırıyorsunuz.

Valve en büyük kazancı CS:GO üzerinden sağladığı için olabilir mi? Ne demek popüler oyunlarda hile olmamasının imkanı yok? Virüslerle hile aynı mı sence?

Ayni, cünkü ikisi de ayni mantikla calisiyor. Hile yazilimi nasil calisiyor saniyorsun acaba? Hileyi denetleyen sistemin nasil isledigini hic düsündün mü?

Neden yeni bir virüs piyasaya cikinca güvenlik yamasi geliyor? VAC sistemi de böyledir. Yeni cikan hile veritabanina eklenerek güncellenir.

Valve koskoca Steam'in sahibi. CS: GO olmasa da her türlü o kazanci elde edebilecek bir sirket.

Ne demek popüler oyunlarda hile olmamasının imkanı yok?

Basbayagi yok. Ne kadar cok oyuncu bulunursa o kadar hile ile karsilasma ihtimalin vardir. Hileleri tamamen önlemek senin dedigin kadar basit bir sey olsaydi emin ol coktan yaparlardi.

Her gün yenisini cikariyor adamlar. Haliyle sistem güncellenene kadar hileciler cirit atiyor.

Son düzenleme:
Keşke üstüne Steam VAC cezası alsaydın.
Ben single da harira modu
PUBG Lite desteğinin saçmalıkları bitmek bilmiyor arkadaşlar.

PUBG Lite desteği sebebi ne olursa olsun engel almış hesapları açmıyor.
Sebebi ise benim fikrimce kesin olarak oyuna hesap etkileşimi sağlayıp popülerlik seviyesine getirme amacı gütmekte olmalarıdır.

Bir arkadaşın geri dönüş cevaplarını dahi gördüğüm oldu.
Destek ekibi hiçbir şekilde daha önce bu işi yapmadığı konuşmalarından ve yönlendirmelerinden ciddi anlamda belli oluyor.

Bir hesap erişime kapatıldığında hangi sebepten veya sebeplerden kaynaklı ceza verildiği bilgisi aktarılmıyor.

Hangi sebeplerden kaynaklı keyfi ceza veriyorlar aktarayım size.
1- Ping seviyesi yüksek oyuncuların oyun hatasından yararlandığına dair bir saçmalıkla engelliyorlar.
2- Sisteminizde PUBG Lite dosyasını ve oyun içi durumunu etkilemese de crack, ve herhangi bir oyunu etkileyen yazılım yüzünden engelliyorlar. ( Bu da demek oluyor ki belli bir izin haklarının dışına çıkarak ihlal yapıyorlar. ) Bunu yapmaları gizlilik, erişim, sistem yönetim duvarlarını gözardı edip sisteminizi tamamen gözetlemeleri ve takip ettikleri anlamına geliyor.
3- Makro kullanımını hala hile olarak sisteme tanıtmaları sonucu engelliyorlar.
4- Takım arkadaşınıza karşı yapılan saldırgan ve agresif davranışlardan kaynaklı engelliyorlar.
5- Oyun hatalarından yararlanmak engel sebebi.

Daha neler var neler ama ortaya dökülmesi lazım.

PUBG Lite oyunu genel olarak iyi bir oyun PUBG Mobile oyunundan soğumuş insanlar için.
PUBG PC için sistemi yetmeyenler için yine güzel bir oyun.

Ancak benim gözümde bu destek ekibi olduğu sürece Mobile oynamaktan insanları vazgeçiremezler.
Mobile oynayın arkadaşlar daha iyi böylesi durumlar ile karşılaşmak yerine.

Asıl duruma gelirsek eğer. Arkadaş Cheat Engine açık bırakıp oyuna giriş sonrası sistem Cheat Engine programını hile olarak tanımladığı için ceza aldı.
Cheat Engine programını genel olarak tüm oyunların destek yapısı hile olarak tanımlıyor ve ceza sebebi.

Steam ETS 2 üzerinde Cheat Engine kullanmış insanların ceza aldığı zamanları da biliyorum.

Arkadaşın hesabı hiçbir şekilde açılmaz.

Aynı şekilde PUBG Lite geri dönüşümümü yaptım. Fakat hiç ilgilenmediler dediğin gibi herkese gönderdikleri mesajı gönderip. Bırakıyorlar zaten ilgilenip oyun tekrarlarını inceleseler hile olmadığımı anlar. Hesabı geri verirlerdi. Ama 1 mesaj ile bıraktılar.
Single playerda hile kullanmış olması bunu online yapmayacağı anlamına gelmez ve eğer yapımcı isteseydi oyuna direk hile ile başlardınız. Oyun modunun ne olduğu önemli değil siz etik olmayan bir olay yapıyorsunuz ve bu olay oyun yapımcısının istediği bir şey değil. Sizin dedikleriniz saçma ve arkadaşı korumaya çalışmayınız. Hileye karşı durmak yerine onun yanında durmanız da etik bir davranış değil. Saygılar.
Oyunu kaç kere bitirmiş bir insanım harita modu yüklediğim için hile yaptım. Sen ister misinki oyunu kaç kere bitirip bir harita modu için baştan başlamak? Zaten orada da belirttim harita modu için!

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı