PUBG Lobideyken Görüntü Gelmiyor

BoluBeyi1441

Hectopat
PUBG lobiye girmiyordu. Neden anlamadım. İntrodan sonra siyah ekran geliyor, lobi sesi geliyor ama görüntü gelmiyor. Mouse da oynatabiliyorum. Reset attım, bu sefer açtı. 1 maç sorunsuz oynadım, tekrar lobiye dönemedim. Nasıl çözerim? Şimdiye kadar olmuyordu.

Ben direkt giremiyorum hocam oyuna. Burada kalıyor tıklanmıyor hiçbir şeye.
image_2020-12-23_233557.png

Hocam bende de aynı sorun var format attım her şeyi baştan kurdum daha düne kadar sorunsuz oynuyordum 😞 şu an aynı sorunu bende yaşıyorum process monitörle rapor oluşturdum birazdan konu açacağım inş çözüm bulunur. Belkide oyunda bir sorun vardır çünkü pc de pubg den ve steamdan başka hiç bir şey yoktu ve çalışıyordu
Ben direkt giremiyorum hocam oyuna. Burada kalıyor tıklanmıyor hiçbir şeye.Eki Görüntüle 797677
Aynı sorun bende de var ve bugün oldu

Hocam bende de aynı sorun var format attım her şeyi baştan kurdum daha düne kadar sorunsuz oynuyordum 😞 şu an aynı sorunu bende yaşıyorum process monitörle rapor oluşturdum birazdan konu açacağım inş çözüm bulunur. Belkide oyunda bir sorun vardır çünkü pc de pubg den ve steamdan başka hiç bir şey yoktu ve çalışıyordu

Aynı sorun bende de var ve bugün oldu
Hocam dosyaları doğruladım, 1.1 MB'lık bir dosya indirdi ve düzeldi.

Hocam dosyaları doğruladım, 1.1 MB'lık bir dosya indirdi ve düzeldi.
Hocam geri dönüşünüz için teşekkür ederim 🙏🏼. Bende bir kaç kere dosya doğruladım aynen dediğiniz gibi 1.1 mb bir dosya indirdi ama hala düzelmedi. Siz o dosyayı indirdikten sonra direk oyuna mı girdiniz yoksa pc ye restart attınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı