Çözüldü PUBG Lobiye geç girme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

nanVic

Hectopat
Merhaba, PUBG oynarken öldüğümde veya herhangi bir sebepden dolayı lobi attığımda oyunun ekranının gelmesi 30-40 saniye sürüyor. Nasıl anlatabileceğimi bilmiyorum ama resimdeki ekranda yaklaşık 30-40 saniye duruyor ESC basıp restart lobby atıyorum. 2. 3. yapışımda geliyor oyunu sil yükle yaptım sorun çözülmedi.

20190315235943_1.jpg

Çözüm
Kapatıp tekrar ara Superonline'ı, başka bir müşteri hizmeti ile görüş, tekrar dene. Bazıları yapmıyor. Neden bilmiyorum. Benim de ilk aramamda olmamıştı. Port açtırtmak istiyorum diyeceksin, kendim port numaraları vereceğim diyeceksin, vereceksin o numaraları.
Yaklaşık 4-5 kez aradım, her seferinde farklı kişiler yardımcı olmaya çalıştı. En sonuncusu ise bana modemden yapabileceğimi söyledi aynı işlemi. Eğer biliyorsanız modemin arayüzünden tarif eder misiniz? Üstte arayüzün fotoğrafını koydum.
Müşteri hizmetleriyle çözemediğim sorunu arayüzden kendim port atayarak çözdüm. Dediğiniz numaraları (27015-27030) ikisi için de ayrı birer port açtım ve bu sefer hata vermedi. Denedim ve şu anda sorunum çözüldü.
SSD'li sistem kullanıyorum ama bazen bana da oluyor. Sanırım oyunun serverlarıyla ilgili bir problem bu. Yanıt alamıyor karşı taraftan. Ben 8 mb internet kullandığımdan çok daha fazla bekletiyor. Ancak oyunu kapatıp açarsam tekrar girebiliyorum. Bir haftaya yakındır sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı