PUBG lobiye girememe sorunu

Takosz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar, yaklasık 50 saat PUBG oynadım ve bu süreç de sıkıntı yaşamadım fakat bugün lobıye gıremıyorum. ESC bastıgımda ayarlar falan geliyor ama ana ekran gelmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problemi yaşadığım için konu açmıştım az önce düzeldi oyuna girdim. Oyun sonu lobiye dönmek istediğimde benzer sorunu yine yaşadım. The HundredX'in de dediği gibi oyun ile alakalı bir durum sanırım.

dns yi ayarlarsan geçiyor arkadaslar video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben boyle geçirdim geri eski haline getırdım az önce yıne çalıştı deneyın belkı çalısır arkadaslar

Having connection issues with your server games? You can open (forward) some TCP or UDP ports for troubleshooting.
WHAT ARE PORTS?
Ports are endpoints between two connections. A port number is assigned to each end.
Open the following ports on your router:
  1. TCP: 27015-27030,27036-27037.
  2. UDP: 4380,27000-27031,27036.
for More information read this article:
PlayerUnknown's Battlegrounds Port Forwarding

Having connection issues with your server games? You can open (forward) some TCP or UDP ports for troubleshooting.
WHAT ARE PORTS?
Ports are endpoints between two connections. A port number is assigned to each end.
Open the following ports on your router:
  1. TCP: 27015-27030,27036-27037.
  2. UDP: 4380,27000-27031,27036.
for More information read this article:
PlayerUnknown's Battlegrounds Port Forwarding
Thanks for comment dude,also ı thınk my problem is server(internet) ı cant join servers.I’ll try it bro.

Merhaba arkadaslar, yaklasık 50 saat PUBG oynadım ve bu süreç de sıkıntı yaşamadım fakat bugün lobıye gıremıyorum. ESC bastıgımda ayarlar falan geliyor ama ana ekran gelmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Eki Görüntüle 435924

Port ile alakalı arkadaşım. Ağ bağlantı ayarlarından DNS yi otomatikden çıkartıp elle girersen ( BEN 8.8.8.8 --- 8.8.4.4 yaptım ) Sorun çözülücekdir. Bende Düzeldi sendede düzelir umarım.

dns yi ayarlarsan geçiyor arkadaslar video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ben boyle geçirdim geri eski haline getırdım az önce yıne çalıştı deneyın belkı çalısır arkadaslar

Arkadaşımın paylaştığı video Eskide olsa doğru yöntem.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı