PUBG mikrofon sorunu

Xx.gazikli.xX

Hectopat
Daha fazla  
Bugün oyuna arkadaşlarımla beraber girdim dün sıkıntı yoktu. Bugün hepimizde sıkıntı var nasıl çözeriz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün oyuna arkadaşlarımla beraber girdim dün sıkıntı yoktu. Bugün hepimizde sıkıntı var nasıl çözeriz?
Sorununuzun nasıl bir şey olduğunu bize tanımlarsanız yardımcı olmaya çalışırız emin olabilirsiniz :)

Maçta ve lobide hiçbir şekilde birbirimizin sesini duyamıyoruz gir çık yaptık yine düzelmedi mikrofon vs her şey açık.
Kulaklık takarak mı oynuyorsunuz belki birinizin kulaklığı bozuktur diyeceğim de bu sefer oyun sesleri de gelmez... Acaba oyun ayarlarını kontrol eder misiniz belki gelen güncellemeyle bas-konuş gibi bir özellik gelmiştir bence Ayarlar kısmını iyice kontrol edin yani :)

Kulaklık takarak mı oynuyorsunuz belki birinizin kulaklığı bozuktur diyeceğim de bu sefer oyun sesleri de gelmez... Acaba oyun ayarlarını kontrol eder misiniz belki gelen güncellemeyle bas-konuş gibi bir özellik gelmiştir bence ayarlar kısmını iyice kontrol edin yani :)

Arkadaşlarım ve ben o özelliği kullanmıyoruz yani ben yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum.

Arkadaşlarım ve ben o özelliği kullanmıyoruz yani ben yazılımsal bir hata olduğunu düşünüyorum.
Eğer öyle bir sıkıntı hepinizde varsa ve dediğim gibi ayarları tamamen kontrol ettiyseniz hata PUBG ile alakalı yazılımsal bir hata anlamına geliyor :)

Geri
Yukarı