PUBG Mobil Cihazlara Geliyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

PUBG mobil sürümünün geliştirilmesinde büyük ilerleme kaydedildi. Beta sürecinin devam etmesine rağmen 21 milyon satış adedine ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, günümüzün en popüler bilgisayar oyunları arasında yer alıyor. Bu popülerliği, oyunun benzerlerinin çıkmasına da sebep oluyor. Hatta Fortnite isimli oyuna ücretsiz olarak eklenen Battle Royale modu, PUBG’ye fazlasıyla benzediği için PUBG yetkilileri tarafından eleştiri yağmuruna tutulmuştu. […]

PUBG Mobil Cihazlara Geliyor Technopat

Daha fazlası...

Tam bu telefonu daha ne kadar zorlayabilirim diyordum harika oldu (y)

Snapdragon 800 ile saldırıya devam :penguen:

Şu an PUBG alternatifi olarak Rules of Surivor oyununu oynuyorum. Neredeyse birebir diyebilirim. Üstelik herhangi bir sıkıntısı yok. Arada sırada ufak tefek hataları olabiliyor. Beklemek istemeyenlere iyi bir alternatif oyun. Özellikle arkadaşlarla beraber oynayınca çok güzel oluyor. :)

Snapdragon 800 ve 2GB RAM sanırım yetersiz kalacak :penguen:

Rules of Survival isimli oyun denendi. Oynanabilir olduğu pek söylenemez.

Test edilen cihaz LG G2. 4 yaşında ve ilk defa bir oyunu kastığından dolayı oynayamadım.

Buraya kadarmış şampiyon. Üzdü :cry:

Test edilen cihaz LG G2. 4 yaşında ve ilk defa bir oyunu kastığından dolayı oynayamadım.

Demin kuzenimle oynadım. O iPhone 6s ben S7 Edge ikisinde de güç tasarrufu kapalı 30-60 arası sahneye göre oynadık. Sanki bunda da optimizasyon sıkıntısı var.

Rules of Survival isimli oyun denendiş

{{General Mobile Discovery 2 Mini PUBG Kaldırımı}}

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı