PUBG Mobile ayarı nasıl yapılır?

nhopel

Hectopat
Daha fazla  
PC'ye GameLoop'dan PUBG Mobile indirdim. Ama bir ayar lazım. Daha iyi oynama ayarı değil kesinlikle, kontrol ayarı lazım. Oyun içi kontrollerim berbat ötesi. Mesela mouse orta tuşunu kaydırınca silah değiştirmesi yerine aim yukarı doğru çıkıyor. Lütfen kontrol ayarı verir misiniz? Daha iyi oynama ayarı demiyorum kesinlikle. Normal kontrol ayarı lazım biraz detaylı anlatırsanız sevinirim. Hem GameLoop hem de oyun içi ayar verirseniz sevinirim.

Kasması ayrı dert kontrolleri ayrı dert bütün ayarları denedim yine de çözemedim sildim bende geçen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şunu dener misin olursa bana da haber verir misin?

PC'ye GameLoop'dan PUBG Mobile indirdim. Ama bir ayar lazım. Daha iyi oynama ayarı değil kesinlikle, kontrol ayarı lazım. Oyun içi kontrollerim berbat ötesi. Mesela mouse orta tuşunu kaydırınca silah değiştirmesi yerine aim yukarı doğru çıkıyor. Lütfen kontrol ayarı verir misiniz? Daha iyi oynama ayarı demiyorum kesinlikle. Normal kontrol ayarı lazım biraz detaylı anlatırsanız sevinirim. Hem GameLoop hem de oyun içi ayar verirseniz sevinirim.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    1,5 MB · Görüntüleme: 65
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    1,2 MB · Görüntüleme: 45

Geri
Yukarı