PUBG Mobile başarısız giriş hatası

Daha fazla  
Ben bir hesap aldım. 5 gün oynadım, hesaba birisi girdi tekrear girdim şüpheli giriş dedi. Daha sonra tekrar girdim başarısız giriş deyip duruyor. Ne olur yardım edin şifreyi değiştirme imkanım yok ne olur yardım edin.

Ben bir hesap aldım. 5 gün oynadım, hesaba birisi girdi tekrear girdim şüpheli giriş dedi. Daha sonra tekrar girdim başarısız giriş deyip duruyor. Ne olur yardım edin şifreyi değiştirme imkanım yok ne olur yardım edin.

"Ben bir hesap aldım." derken item satış gibi sitelerden kişisel mi yoksa ortak hesap mı aldınız?
Kişisel hesapsa adam dolandırıcıdır paranı aldıktan sonra belki hesaba girip şifresini falan değiştirir, ortak hesapsa bu durum zaten normal. (Yani bunun bir çözümü yok diye biliyorum maalesef.)

"Ben bir hesap aldım." derken item satış gibi sitelerden kişisel mi yoksa ortak hesap mı aldınız?
Kişisel hesapsa adam dolandırıcıdır paranı aldıktan sonra belki hesaba girip şifresini falan değiştirir, ortak hesapsa bu durum zaten normal. (yani bunun bir çözümü yok diye biliyorum maalesef.

İtemsatış'tan aldım. Adama sordum ki hesaba sen mi girdin hayır dedi.

Geri
Yukarı