PUBG Mobile Çince Emülatör Kurduktan Sonra Hata

Eren.m

Hectopat
Daha fazla  
Lightspeed'in yaptığı PUBG'nin Çin versiyonunu emulatöre indirdim. (Bluestacks değil Çince bir emulatör) Wechat hesabımla giriş yapmaya çalıştım fakat bu hata koduyla karşılaştım. Çözümünü bilen var mı? Bu da hatanın resmi;
Screenshot_4.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki sorduğunuz soruyla alakasız olacak ancak bu konuyla ilgili söylemek istediğim başka bir şey var. Anladığım kadarı ile Mobil PUBG'yi bilgisayarda Bluestacks tarzı bir program aracılığı ile oynayacaksınız ve mobil rekabetçi bir oyunu bilgisayara kurup, mouse ve klavye ile oynanmasını hile gibi görüyorum ve buna karşıyım. Sonuç olarak oyun mobil cihazlar için çıkmış bir oyun ve insanlar bu oyunu parmaklarıyla dokunmatik ekranlarda kısıtlı hareketler ile oynuyorlar. Siz mouse ve klavye ile onlara karşı büyük bir üstünlük sağlamış oluyorsunuz. Bence hoş bir durum değil.

Benim bildiğim kadarıyla emülatörde oynayanlar ile telefondan oynayanlar ayrı sunuclarda oynuyor. Yinede yorumun için sağol.

Benim bildiğim kadarıyla emülatörde oynayanlar ile telefondan oynayanlar ayrı sunuclarda oynuyor. Yinede yorumun için sağol.
Dediğiniz gibiyse güzel hiç bir sorun olmaz. Ama aynı sunucudaysalar dediğim gibi bence haksızlık. Kusura bakmayın kalbinizi de kırmak istemedim. Sadece fikrimi beyan etmek istedim. Çünkü bilgisayarda bu oyunu yüzlerce saat oynadım ve sayısız hileye denk geldim, haksızlığa uğradım. Bu yüzden hileye ve hile türevi 3. parti yazılımlara karşıyım.

Hiç sorun değil siz burada kendi görüşünüzü yazmışsınız. Ve eğer cidden mobilden ve pc den oynayanlar aynı sunucudaysa haksızlık olur.

Belki sorduğunuz soruyla alakasız olacak ancak bu konuyla ilgili söylemek istediğim başka bir şey var. Anladığım kadarı ile Mobil PUBG'yi bilgisayarda Bluestacks tarzı bir program aracılığı ile oynayacaksınız ve mobil rekabetçi bir oyunu bilgisayara kurup, mouse ve klavye ile oynanmasını hile gibi görüyorum ve buna karşıyım. Sonuç olarak oyun mobil cihazlar için çıkmış bir oyun ve insanlar bu oyunu parmaklarıyla dokunmatik ekranlarda kısıtlı hareketler ile oynuyorlar. Siz mouse ve klavye ile onlara karşı büyük bir üstünlük sağlamış oluyorsunuz. Bence hoş bir durum değil.
Mobil ayrı sunucu, emülatör ayrı sunucuda oynuyor. İyi günler

Mobil ayrı sunucu, emulator ayrı sunucuda oynuyor. İyi günler
Teşekkürler bilgilendirme için.
Hiç sorun değil siz burada kendi görüşünüzü yazmışsınız. Ve eğer cidden mobilden ve pc den oynayanlar aynı sunucudaysa haksızlık olur.
Dediğiniz gibi ayrıymış o zaman hiç bir sorun olmaz. Kusura bakmayın tekrar :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı