PUBG Mobile emülatör FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

Betaboy

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, bende PUBG Mobile gameloop da 55 FPS alıyorum daha kötü sistemler benden daha kötü bilgisayarlar benden çok FPS alıyor. Neden?
NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti.
AMD Ryzen 5 2600.

Bende aynısını yaşıyorum. Ryzen 5 2600 + RX 570 kullanıyorum ama 56-57 FPS görebiliyorum genel olarak. 1 dakika boyunca stabil 60 FPS aldığımı hiç hatırlamıyorum. Çok kişiye sordum ama emülatörden kaynaklı diyorlar. Ki bence de öyle. Bir çözüm yolu olmasına karşı konuyu takipteyim.

Bende aynısını yaşıyorum. Ryzen 5 2600 + RX 570 kullanıyorum ama 56-57 FPS görebiliyorum genel olarak. 1 dakika boyunca stabil 60 FPS aldığımı hiç hatırlamıyorum. Çok kişiye sordum ama emülatörden kaynaklı diyorlar. Ki bence de öyle. Bir çözüm yolu olmasına karşı konuyu takipteyim.
Emilatörler sanal makina üzerinde çalışıyor. intel sistemlerde VT teknolojisini amd sistemlerde CMS teknolojisini bios üzerinden açmalısınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı