PUBG Mobile emülatörü nereden indirilir?

Furkan___

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba bilgisayarım için PUBG Mobile emülatör indirsem virüs kapar mı? İndirirsem hangi siteden indirmeliyim? PUBG Mobile emülatör herhangi bir donanımsal veya yazılımsal sorun yaratır mı? Bilgisayar indirsem bilgisayar parçaları veya Windows zarar görür mü?

@KlesS Teşekkürler, müsait bir zamanda inceleyeceğim.

Huawei'in yapmadığını nereden biliyorsun ki? Parçaya ya da kendi yazılımına koyar yani.
O zaman kaçış yok ki. Bluestacks de koymuş olabilir, Windows da koymuş olabilir. Açık kaynak olmadığı sürece (ki bazı cesurlar açık kaynağa bile ekliyorlar) bundan emin olamıyoruz.

Bir şey sormak istiyorum size. İnsanlar neden PUBG Mobile oyununu bilgisayardan oynamaya çalışıyor?
Telefondan oynayan arkadaşlarım beni çağırdığında, telefonun batarya ömründen yemek istemiyorum. Fazla ısınmasını istemiyorum. Dokunmatikte oynamayı da açıkçası sevmiyorum.

Ha ev dışında, aynı ortamda vs. isek mecburen telefondan oynadığım oluyor tabii.

Huawei de Çinli, böyle sınıflandırmak biraz garip.

Ek olarak içinde zararlı bulunuyorsa bile sisteme zarar verecek diye bir şey yok.

Doğru yerden indirdiyseniz ve güncel sürümse, sonucu paylaşabilir misiniz? Bende Kaspersky emülatör kurulu olmasına rağmen bir uyarı vermiyor.

Vrüs bulan AV'lar tanıdık değil ama Trojan tespit etmeleri insanı süphelendiriyor. Bluestacks bu konuda temiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı