Çözüldü PUBG Mobile emulatör maç bulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SerhatSumak

Picopat
Daha fazla  
Merhaba PUBG Mobile oynuyorum emülatör üzerinden kullandığım emülatör de Blue stacks 5.

Şimdi hiçbir şekilde klasik modda veya diğer modlarda maç bulmuyor dile göre eşleştirmeyi kapattım. Server değiştirdim. Geceleri de denedim yine de işe yaramadı.

Bundan önce Blue stacks 4 üzerinden de denemiştim yine olmamıştı. Diğer Online oyunlarda hiçbir sorun yok. Direkt maç buluyor ama PUBG'de bulmuyor. Çözüm nedir?

Farklı bir emulatör mü kullanmam gerekiyor öyle ise hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BlueStacks 5 üzerinden oynadığınız için maç bulmuyor çünkü BlueStacks 5 üzerinden PUBG Mobile oynayan çok az BlueStacks 5 yerine GameLoop'a geçerseniz GameLoop'dan oynayan kişi sayısı daha fazla olduğu için maç bulacaktır.

Emulatör'den girmek istediğiniz zaman karşınıza Emulatör kullanan kullanıcılar geliyor eğer o zamanda aktif değillerse eşleşmemiş olabilir.

Merhaba PUBG Mobile oynuyorum emülatör üzerinden kullandığım emülatör de Blue stacks 5.

Şimdi hiçbir şekilde klasik modda veya diğer modlarda maç bulmuyor dile göre eşleştirmeyi kapattım. Server değiştirdim. Geceleri de denedim yine de işe yaramadı.

Bundan önce Blue stacks 4 üzerinden de denemiştim yine olmamıştı. Diğer Online oyunlarda hiçbir sorun yok. Direkt maç buluyor ama PUBG'de bulmuyor. Çözüm nedir?

Evet maç bulamıyor ben yaklaşık 1-2 dakika bekliyorum bazen 3-4 dakika bile oluyor.

BlueStacks 5 üzerinden oynadığınız için maç bulmuyor çünkü BlueStacks 5 üzerinden PUBG Mobile oynayan çok az BlueStacks 5 yerine GameLoop'a geçerseniz GameLoop'dan oynayan kişi sayısı daha fazla olduğu için maç bulacaktır.

Çözüm
BlueStacks 5 üzerinden oynadığınız için maç bulmuyor çünkü BlueStacks 5 üzerinden PUBG Mobile oynayan çok az BlueStacks 5 yerinr GameLoop'a geçerseniz sorununuz çözülür.

Aynı sorun Blue stacks 4'de de olmuştu ama galiba GameLoop'a geçeceğim

Hocam zor bulursunuz. Avrupa sunucusunda oynayan çok orda arayın uzun sürer ama bulur.

Geri
Yukarı