Çözüldü PUBG Mobile eşleşme bulamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aliefe2632

Centipat
Daha fazla  
Bluestcast 4'te PUBG Mobile yükledim oyuna sorunsuz giriyorum fakat "oyna" kısmına bastığımda beni ortalama 5 dk bekletiyor. Daha sonra uygun maç bulunamadı diyor, acaba bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Maç bulamamasının sebebi BlueStacks üzerinden oynamanız. BlueStacks üzerinden PUBG Mobile oynayanların sayısı çok az olduğu için maç bulamıyor. Bu sorunu çözümü ise PUBG Mobile yapımcılarının yaptığı emülatör üzerinden oynamak. O emülatörü de indirmek için ise şu linke basıp "indir" butonuna basmanız yeterli.(zaten PUBG Mobile'in yapımcıları tarafından yapıldığı için virüs girer mi kaygısına kapılmanıza gerek yok). Sonrasında o indirdiğiniz dosyayı açıp emülatörün kurulumunu yapın daha sonrasında emülatörün marketinden PUBG Mobile'i indirip sorunsuzca oynamaya başlayabilirsiniz.

Ben de BlueStacks üzerinden oynuyordum ve bende bu sorun vardı 4 dakika bekleme rağmen maç bulamıyordu sonra bu emülatörü indirdim 10 saniye içinde maç buldu. Hem BlueStacks üzerinden oynasanız bile Tencent başka emülatörleri yasakladığı için ban yeme ihtimaliniz var. O yüzden en doğrusu bu emülatörden oynamak.
Merhaba gameloop yükledim bir süre kullandım sıkıntı yoktu ama birkaç gündür eşleşme bulamıyor 20dk bekledim ne olacak diye maalesef bulamadı. Gündüz akşam ve gece denedim bulamıyor.. Dile göre ayarımda yok sizce neden olabilir.?
Merhaba gameloop yükledim bir süre kullandım sıkıntı yoktu ama birkaç gündür eşleşme bulamıyor 20dk bekledim ne olacak diye maalesef bulamadı. Gündüz akşam ve gece denedim bulamıyor.. Dile göre ayarımda yok sizce neden olabilir.?

Eğer miramar, sanhok ve vikendi haritalarında tekli gidiyorsan evet bulmuyor maalesef. Ama diğerlerinde sıkıntı yok. Erangel'de falan tık diye buluyor zaten.

Eğer miramar, sanhok ve vikendi haritalarında tekli gidiyorsan evet bulmuyor maalesef. Ama diğerlerinde sıkıntı yok. Erangel'de falan tık diye buluyor zaten.
Hepsini denedim dostum bir türlü bulmuyor. Bir tane düşürdüm onda da maalesef inanılmaz takılma vardı çatışmanın ortasında pıng yükseldi hep sıkıntıyı anlamadım.

Geri
Yukarı